Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Kongresas

 

KONGRESAS 

 Nr.   Atstovas Kongrese Įmonė/Organizacija
 1 Prezidentas Valdas Sutkus  Fima, UAB 
 2 Viceprezidentė Laura Blaževičiūtė
TV3, UAB
 3 Viceprezidentas Stasys Kropas  Deguna, UAB 
 4 Narys
Algirdas Miškinis 3law „Miškinis ir partneriai“, advokatų profesinė bendrija
 5 Narys  Otilija Klimaitienė  AAA LAW, UAB 
 6 Narys Kęstutis Virbickas
Advokato Kęstučio Virbicko ir partnerių kontora
 7 Narys  Danutė Remeikienė  Alytaus kolegija, VšĮ 
 8 Narys  Tomas Milaknis Alna Group, UAB
 9 Narys Audrius Janušauskis
Apdailos ekspertai, UAB
 10 Narys Rimantas Perveneckas Apranga, AB
 11 Narys  Augustas Alešiūnas  ART21, UAB 
 12 Narys
Egidijus Skužinskas
Arveka, UAB
13
Narys
Arvydas Augustaitis
AYUS, UAB
14
Narys  Darius Pupelis Bendrieji statybų projektai, UAB
15
Narys
Vitalijus Kirvaitis
Bitė Lietuva, UAB
16
Narys  Vladas Algirdas Bumelis  Biotechpharma, UAB 
17
Narys  Vytautas Tuminas BRD, UAB, 
18 Narys
Aurelijus Budrys
BSS grupė, UAB
19
Narys
Daina Senapėdienė
CEE Attorneys, advokatų profesinė bendrija
20
Narys Irmantas Norkus COBALT, teisinių paslaugų grupė
21
Narys
Nele Normak
Coca-Cola Balti Jookide AS
22
Narys Andrius Bogdanovičius  Creditinfo Lietuva, UAB
23
Narys
Artūras Piliponis Ernst & Joung Baltic, UAB
24
Narys
Egidijus Gaidamavičius
E-strategija, UAB
25
Narys  Žydrė Gavelienė Estravel Vilnius, UAB
26
Narys  Jonas Saladžius Eversheds Saladžius, advokatų kontora
27
Narys  Vitalijus Žuta  Fortum Heat Lietuva, UAB
28
Narys  Linas Sesickas GLIMSTEDT, advokatų kontora
29
Narys
Gintautas Gylys
Grida, UAB
30
Narys  Rasa Balčiūnienė Harmoningos asmenybės institutas
31
Narys Paulius Tamulionis Idea prima, UAB
32
Narys
Alina Adomaitytė
Innoera, UAB
33
Narys
Vladas Algirdas Bumelis
Inovatyvių medicinos technologijų ir biofarmacijos asociacija
34
Narys Mantas Andriuškevičius Inspecta UAB
35
Narys
Audrius Matuzevičius
Interlux, UAB
36
Narys  Elena Vengrienė
INFOBALT asociacija, Algoritmų sistemos, UAB
37

Narys

Inga Karalienė

Ingos Karalienės, Neringos Lipeikienės, Ginto Badikonio, Andriaus Bublio, Ramūno Kamarausko antstolių kontora

38
Narys  Andrius Levišauskas Ipsun, UAB
39 Narys
Viltė Auruškevičienė
ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, UAB
40 Narys
Sharon Israel
Israel Aerospace Industries, Ltd
41 Narys
Vilma Eidukynaitė
IT akademija, UAB
42 Narys Julius Niedvaras Japaletė, UAB
43 Narys  Evaldas Damanauskas Jaunimo verslo klubas, Asociacija
44 Narys  Laimonas Marcinkevičius Juridicon, UAB
45 Narys  Arūnas Augustinaitis  Kazimiero Simonavičiaus Universitetas
46 Narys Gintautas Babravičius  Kinijos ir Europos paslaugų verslui asociacija
47 Narys  Eimantas Kiudulas Klaipėdos LEZ valdymo bendrovė
48 Narys Arvydas Vaitkus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, VĮ
49 Narys  Romas Apulskis  Legalaus verslo aljansas
50 Narys  Gintaras Balčiūnas  LEADELL Balčiūnas ir Grajauskas, advokatų kontora
51 Narys  Saulius Galadauskas Lietuvos aludarių gildija
52 Narys  Dovilė Satkauskienė Lietuvos antstolių rūmai

53

Narys Mantas Zalatorius Lietuvos bankų asociacija
54 Narys  Andrius Romanovskis Lietuvos draudikų asociacija
55 Narys  Mantas Bartuška Lietuvos geležinkeliai, AB
56 Narys
Gintė Levišauskaitė
Lietuvos gėrimai, asociacija
57 Narys  Artūras Bakšinskas Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija
58 Narys Nijolė Deksnienė Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacija
59
Narys
Linas Žabaliūnas Lietuvos kaimo turizmo asociacija
60 Narys
Šarūnas Ruzgys Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacija
61 Narys  Kazimieras Šiaulys  Lietuvos miško savininkų asociacija 
62 Narys  Tautginas Sankauskas Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA
63 Narys Tomas Garuolis
Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA
64 Narys Mindaugas Rutkauskas Lietuvos parodų centras LITEXPO UAB
65 Narys Lina Minderienė Lietuvos paštas, AB
66 Narys Laurynas Vilimas Lietuvos prekybos įmonių asociacija
67 Narys Laimutis Paškevičius Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacija
68 Narys
Žydrė Gavelienė
Lietuvos Respublikos turizmo rūmai
69
Narys
Kristina Nemaniūtė-Gagė Lietuvos vaistinių asociacija
70 Narys
Šarūnas Frolenko
Finansinių paslaugų įmonių asociacija "Finco"
71 Narys  Aistis Radavičius Lietuvos vėjo elektrinių asociacija
72 Narys Ivan Nevoina   Lit-Invest, UAB 
73 Narys Maksimas Reznikovas Loterijų Asociacija
74 Narys Ligita Ramanauskaitė Magnusson & Partners, advokatų profesinė bendrija
75 Narys  Marius Dubnikovas  Mandatum Life Inusrance Baltic SE“ Lietuvos filialas
76 Narys Laura Duksaitė-Iškauskienė Master Class LT, UAB
77 Narys Kristina Meidė MAXIMA LT, UAB
78 Narys
Andrius Romanovskis
META Advisory Lithuania
79
Narys Ainis Kavaliauskas Microsoft Lietuva, UAB
80 Narys
Gintautas Babravičius
Mineralinės vatos gamintojų asociacija
81 Narys
Dr. Inga Žalėnienė
Mykolo Romerio universitetas
82 Narys Kazimieras Motieka Motieka & Audzevičius, advokatų profesinė bendrija
83 Narys Edmundas Povilauskas Mototoja, UAB
84 Narys Linas Libikas Nacionalinė tabako gamintojų asociacija
85 Narys
Giedre Kaminskaitė-Salters
Telia Lietuva, AB
86 Narys Gytis Nemanis
Oracle East Central Europe Limited filialas
87 Narys Marek Mročkovskij ORLEN Lietuva, AB
88
Narys  Paulius Avižinis  OVC Consulting  
89
Narys Idrakas Dadašovas Penki kontinentai, UAB
90 Narys
Gintautas Dirgėla
Philip Morris Baltic, UAB
91 Narys Ramūnas Šaučikovas Publicum Group, UAB
92 Narys
Vaidas Šalaševičius
Regionų verslo plėtros asociacija
93 Narys Arūnas Bertašius Rhenus Svoris, UAB
94 Narys Tomas Laurinaitis Rinkos spektras, UADBB
95 Narys Tobias Kohler Rödl & Partner
96 Narys
Irma Kvedarienė
SB dantų klinika, UAB
97 Narys
Edmundas Daukantas
Schenker, UAB
98
Narys Raimondas Kvedaras SEB bankas, AB
99
Narys Janis Meikšans Sicor Biotech, UAB
100 Narys Gabija Skučaitė Socialinių mokslų kolegija, VšĮ
101 Narys Laimonas Skibarka SORAINEN, advokatų kontora
102 Narys
Dovilė Grigienė
Swedbank, AB
103 Narys Eugenija Sutkienė Tark Grunte Sutkiene, advokatų kontora
104 Narys Daiva Daugvilienė Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, UAB
105 Narys
Tomas Talutis
TVINS, advokatų profesinė bendrija
106 Narys
Vytautas Černiauskas
Uber Lithuania Software and development
107 Narys Dalius Raškinis ULA Technologies, UAB
108 Narys Algirdas Aušra Žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacijos „Baltijos Žvejas“
109 Narys
Dovilė Burgienė Ellex Valiunas, advokatų kontora
110 Narys
Monika Žvinklytė
VIASAT, AS
111 Narys
Birutė Miškinienė
Vilniaus universiteto Verslo mokykla
112 Narys
Romualdas Stankaitis
Vilniaus verslo konsultacinis centras, VšĮ
113 Narys Natalija Mažeikienė Vytauto Didžiojo Universitetas
114 Narys Mykolas Katkus   Fabula. Hill+Knowlton Strategies, UAB
 115 Narys
Monika Laukaitė Wix.com, UAB
 

Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: