Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2016.09.22

Tarptautinio verslo mokykla (TVM) sėkmingai integruota į Vilniaus universitetą ir atvėrė duris kaip VU Verslo mokykla

Po integracijos VU tapo pirmuoju universitetu Lietuvoje, turinčiu savo Verslo mokyklą. VU Verslo mokykla, tapusi VU dalimi, nuo šių mokslo metų jau gali pasiūlyti studentams puikią VU akademinių žinių ir verslo studijų sinergiją. TVM integracija į VU taip pat atvėrė daugiau galimybių stojantiesiems į VU Verslo mokyklą, kurie jau šiemet galėjo pretenduoti ir į valstybės finansuojamas studijų vietas.

„Strateginis Verslo mokyklos tikslas išliks ir toliau į studentą orientuotos studijos, kuriose dera ne tik akademinis pagrindas, bet ir šiuolaikinio verslo aplinkoje praktiškai pritaikomi sprendimai. Tapę VU dalimi ir toliau sieksime šio tikslo – ugdyti atsakingus būsimus verslininkus, suteikti aktualių ir verslo aplinkoje pritaikomų žinių bei įgūdžių ne tik būsimiems bet ir  esamiems verslo profesionalams“, - pasakoja Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Magistrantams – nauja programa

Verslo mokykloje šiemet bus vykdoma nauja Skaitmeninės rinkodaros magistro studijų programa, skirta būsimiems skaitmeninės rinkodaros profesionalams. Taip pat išliko ir ankstesnės studijų programos: Tarptautinio verslo finansų, International Project Management ir Kūrybinio verslo programa. 14 įstojusiųjų į VU Verslo mokyklos magistrantūros studijas studijuos su valstybinėmis studijų stipendijomis.

Be to, spalio mėnesį startuoja Mini MBA - intensyvi programa, skirta esamiems ir potencialiems aukščiausio bei vidutinio lygmens vadovams, turintiems ne mažesnę kaip 3 metų vadybinio darbo patirtį, ir norintiems patobulinti verslo valdymo įgūdžius.

Daugiau nei 200 Vilniaus universiteto studentų pasirinko verslumo studijas Verslo mokykloje. „Esame tikri, kad verslumo kompetencijas reikia ugdytis būtent Verslo mokykloje, nes čia ir yra ta aplinka, kur teorija yra tikrinama praktikoje, kur idėjos virsta realiais sprendimais. Studijos verslo mokykloje naudingos ir dėl kontaktų – tarp kolegų ir dėstytojų tikrai galima atrasti bendraminčių, kurie gali pagelbėti ne tik vystant nuosavą ar šeimos verslą, bet ir inicijuojant verslo projektus“, - sako B. Miškinienė.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: