Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.05.22

V. Sutkus: LVK darbo 2017-aisiais tikrai netrūks

Posėdį pradėję  LVK apdovanojimui „Socialiai atsakingas verslas“ gauti pateiktų projektų aptarimu bei nugalėtojo tvirtinimu prezidiumo nariai buvo supažindinti su praėjusių metų veiklos ataskaita.

„2016-ieji konfederacijai buvo labai aktyvūs ir produktyvūs. Ypač džiugina solidus pateiktų teisėkūros pasiūlymų, kurių pernai pateikėme 174, skaičius. Praėję metai taip pat  paženklinti verslui itin svarbaus dokumento – naujojo lankstesnius darbo santykius įtvirtinančio Darbo kodekso patvirtinimu, tik, žinoma, tenka apgailestauti, kad pasikeitus valdžiai šis iki šiol taip ir neįsigaliojo. Žvelgdamas į praėjusių metų skaičius, aiškiai matau, kad buvome veiklūs, aktyvūs, girdimi ir matomi viešojoje erdvėje ir tikiuosi, kad šiais metais taip pat turėsime verslui visapusiškai naudingų sėkmės istorijų pavyzdžių“, – pristatydamas 2016 metų veiklos ataskaitą sakė LVK prezidentas Valdas Sutkus.

Vienbalsiai patvirtinus veiklos ataskaita LVK finansų direktorius Aurimas Stašaitis pristatė praėjusių metų finansinę ataskaitą, o generalinis direktorius Algimantas Akstinas svarstymui pateikė 2017 metų veiklos programą bei prioritetus.

„Kalbant apie šių metų veiklos prioritetus - ir toliau aktyviai dirbsime Trišalėje taryboje, siekdami palaikyti LVK lyderystę plėtojant socioekonominį dialogą, prisidėsime prie Socialinio modelio bei Darbo kodekso įgyvendinimo veiksmų. Savo ruožtu, didesnį dėmesį skirsime konstruktyviems pasiūlymams, atspindintiems LVK poziciją, rengiant ir vykdant aukštojo mokslo įstaigų reformą“, – prioritetus vardijo A. Akstinas.

Anot jo, kaip ir iki šiol, didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti  konfederacija aktyviai prisidės skatinant verslo socialinę atsakomybę ir dalyvaus socialinio verslo  teisėkūros tobulinimo procesuose bei stiprins tarptautiškumą.

Posėdžio metu LVK prezidentas V. Sutkus informavo, kad LVK prezidiume atsirado laisva vieta po to, kai savo veiklą baigė Mažeikių verslininkų asociacija. Po diskusijų ir pasiūlymų nutarta LVK kongresui siūlyti naują prezidiumo nario kandidatūrą – AB „Orlen Lietuva“ generalinio direktoriaus patarėją Aleksander Kobecki.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų gali prisijungti tokios didelės ir svarbios įmonės atstovas. Tokiu būdu turėsime galimybių skatinti tarptautiškumą, inicijuoti naujus projektus ir plėtoti kitas veiklos kryptis“, – sakė V. Sutkus.

Baigdamas posėdį jis taip pat pastebėjo, kad matant, kiek daug įvairių iniciatyvų, tiesiogiai susijusių su verslu, turi naujoji valdžia, LVK darbo tikrai netrūks.

„Girdime apie naują iniciatyvą susijusią su kapitalo apmokestinimu, kitomis įvairiomis mokesčių permainomis, tad tikrai neliksime abejingi, reaguosime, inicijuosime darbo grupes. Iššūkių nusimato daug, tad teks susitelkti ir dirbti ne mažiau intensyviai nei dirbome iki šiol“, – baigdamas posėdį reziumavo LVK prezidentas.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: