Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2018.03.20

Aktualiausi Seimo darbotvarkės klausimai LVK narių akiratyje

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) nariai susitikime su Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija aptarė aktualius ekonominius bei mokesčių klausimus, esančius politinėje darbotvarkėje. LVK prezidento Valdo Sutkaus teigimu, klausimų, kurie kyla verslui, aptarimas bei politinio pulso tikrinimas vyksta nuolat.

„Nuolat susitinkame su Seimo frakcijų atstovais, nes turime jausti, kokios nuotaikos vyrauja ten, kur priimami įstatymai, turintys tiesioginį poveikį verslui ir jo ateičiai. Prasidėjusi Seimo sesija žada būti itin produktyvi, dalis joje planuojamų priimti sprendimų verslui bus itin aktualūs. Turiu galvoje mokesčių reformą, apie kurią, deja, dar žinoma tikrai per mažai“, - po susitikimo sakė LVK prezidentas V. Sutkus.

Susitikime su valdančiajai frakcijai priklausančiais Seimo nariais dėmesio taip pat sulaukė tokie klausimai, kaip vaistų prekyba ne vaistinėse bei siūlomos loterijos bilietų prekybos naujovės.

„Sričių, kuriose vis girdime apie planuojamas permainas, sąrašas tikrai nemažėja, verslo atstovams kyla klausimų, dėl prekybos, paslaugų sektorių reglamentavimo bei jo stabilumo. Taip pat itin opus klausimas yra galimybė Lietuvos įmonėms dalyvauti strateginės reikšmės tarptautiniuose susisiekimo sektoriaus projektuose bei prisidėti prie jų įgyvendinimo“, - pagrindinius klausimus vardijo LVK vadovas.

Susitikimo metu taip pat buvo sutarta, kad Lietuvos įmonės privalo turėti galimybes dalyvauti stambiuose infrastruktūros projektuose, tokiuose kaip „RailBaltica“, diskutuota apie galimas „Sodros“ lubas, planuojamą pensijų reformą ir kaupimą II pakopos pensijų fonduose.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: