Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.04.21

Aptartos Lietuvos ir Etiopijos ekonominių ryšių stiprinimo galimybės

Lietuvos ir Etiopijos dvišalės prekybos apimtys nėra didelės, tačiau jos turi nemažai potencialo augti, kas stiprintų abiejų šalių ekonominius santykius ir padėtų dalintis gerąja patirtimi, sakė Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas susikimo metu su Etiopijos ambasadoriumi Lietuvai J.E. Teshome Toga Chanaka.

Lietuvos verslo konfederacijoje lankęsis Etiopijos ambasadorius teigė, kad Etiopija ir Lietuva dar mažai žino viena apie kitą ir tai puiki proga užmegzti glaudžius ekonominius ryšius.

Etiopiją ypač domina Lietuvos pasiekimai IT, e-valstybės, e-finansų srityse, transporto ir logistikos plėtros galimybės, Lietuvos verslo gerosios patirties perdavimas bei potencialių bendrų projektų plėtojimas.

Šios Rytų Afrikos šalies ekonomika pastaraisiais metais sparčiai kilo, šalis laikoma greičiausiai augančios ekonomikos regionu Afrikoje ir todėl būtent ji galėtų tapti ne tik nauja rinka Lietuvos verslui, bet ir atverti kitų Afrikos šalių rinkas.

Etiopijos ambasada šių metų pabaigoje planuoja organizuoti renginį Lietuvoje, kurio metu bus pristatytos investavimo į šią šalį galimybės, todėl buvo sutarta bendradarbiauti organizuojant šį renginį.

 

 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: