Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2018.03.02

Lietuvos verslo konfederacijoje – trys nauji nariai

Lietuvos verslo konfederaciją (LVK) papildė trys nauji nariai: asociacija „Lietuvos keliai“, „VšĮ Verslo ir technologijų parkas“ ir UAB „EKB“. LVK prezidentas Valdas Sutkus sveikindamas naujus narius, kvietė efektyviam bendram darbui Lietuvos verslo ir visuomenės labui.

Asociacija „Lietuvos keliai“ yra nepriklausoma, savanoriška akcinių bendrovių, įmonių, mokslo bei projektavimo organizacijų sąjunga, vienijanti 27 narius. Asociacijoje suburtos didžiausios kelių tiesimo, tiltų statybos, specializuotų kelių darbų ir keliams reikalingų medžiagų ruošimo įmonės. Asociacijos vadovas Rimvydas Gradauskas pastebi, kad įsiliejimas į konfederaciją yra apgalvotas žingsnis. „Lietuvos verslo konfederacija yra didžiausia verslo įmones vienijanti organizacija, be abejonės, džiaugiamės įsilieję į konfederacijos gretas. Neabejoju, kad mūsų asociacijos nariams narystė konfederacijoje suteiks visokeriopos naudos“, – sako R. Gradauskas.

VšĮ „Verslo ir technologijų parkas“ sėkmingai valdo didžiausią Baltijos ir Šiaurės šalyse IT startuolių parką „Vilnius Tech Park“, kuriame įsikūrę 60 įvairiose srityse veikiančių inovatyvių startuolių. Vykdančioji „Verslo ir technologijų parko“ direktorė Ieva Dirvonaitė sako, kad narystė Lietuvos verslo konfederacijoje įmonei yra labai reikšminga.

„Praėjusiais metais „Vilnius Tech Park“ atsistojo ant kojų – išnuomojome visas biurams skirtas erdves, užpildėme bendradarbystės erdves, pradėjome skirtingų startuolių ekosistemai skirtų renginių ciklus ir pan. Šiais metais norime žengti žingsnį pirmyn – skatinti startuolių ekosistemos plėtrą Lietuvoje ir regione, svarstome ir apie parko plėtrą ir naujos erdvės kūrimą, norime kurti kuo daugiau pridėtinės vertės mūsų startuoliams ir visiems jais besidomintiems. Tikimės, kad narystė Lietuvos verslo konfederacijoje padės mums siekti šių tikslų ir džiaugiamės tapę šios konfederacijos nariais“, - pažymėjo I. Dirvonaitė.

Dar viena nauja LVK narė – UAB „EKB“ kuria specializuotas programas finansų maklerio bei valdymo įmonėms, prekybos stebėjimo sistemoms: jų sukurta vertybinių popierių apskaitos programa „Francina“, skirta finansų valdymo įmonėms, automatinės prekybos ir apskaitos programą „Saxess“ sistemoje, speciali programa „BrokerSX“, skirta prekybos stebėjimui makleriams bei klientams. 

Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje. Šiuo metu Lietuvos verslo konfederacija atstovauja daugiau kaip 3500 Lietuvos bendrovių.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: