Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.12.18

LVK būstinėje įvyko Lietuvos gėrimų asociacijos forumas

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) narys – Asociacija „Lietuvos gėrimai“, organizavo pirmąjį gėrimų pramonės forumą, kuriame dalyvavo LR Aplinkos ministerijos, VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ (USAD) ir Lietuvos gėrimų pramonės atstovai.

Pasak Asociacijos „Lietuvos gėrimai“ direktorės Gintės Levišauskaitės, šio forumo pagrindinis tikslas - sukurti platformą aktualioms diskusijos vykti. Viena iš tokių temų, aktuali visiems tiek gaiviųjų gėrimų, tiek alaus gamintojams ir kt. – gėrimų pakuočių užstato sistema.

„Užstato sistemos tema verslui kelia dag klausimų, pvz.: kokie yra užstato sistemos, veikiančios jau porą metų pasiekimai, kokios prognozuojamos tendencijos dėl verslo mokesčių USAD; kokie teisės aktų pakeitimai inicijuojami, tobulinant vienakartinių ir daugkartinių pakuočių užstato sistemas. Kokį poveikį jie turės užstato sistemoms ir gėrimų pramonės augimui?; kokią įtaką užstato sistema turėjo bendram atliekų tvarkymui ir Lietuvos užduočių vykdymui, - pabrėžė Asociacijos „Lietuvos gėrimai“ direktorė Gintė Levišauskaitė.

Ji pažymėjo, kad tikisi, jog tokių forumų tiek gėrimų pakuočių užstato sistemos tema, tiek kitomis temomis ateityje bus daugiau. „Mūsų, kaip asociacijos, tikslas pirmojo gėrimų pramonės forumo metu - Sudaryti galimybę VšĮ "USAD" ir Aplinkos ministerijos atstovams pateikti informaciją gėrimų gamintojams ir importuotojams, o šiems gauti atsakymus į aktualius klausimus bei sukurti produktyvią diskusiją. Tikimės, kad jos metu išsigrynins idėjos ir problemų sprendimo būdai naudingi tiek verslui, tiek VšĮ „USAD“ bei Aplinkos ministerijai, nes mes aktyviai skatiname dialogą ir bendradarbiavimą“, - reziumavo G. Levišauskaitė. 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: