Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.12.15

LVK gretose naujas narys - „Birštono mineraliniai vandenys“

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidiumo posėdyje į organizaciją priimtas naujas narys – UAB „Birštono mineraliniai vandenys“. LVK prezidentas V. Sutkus pasveikino prisijungus prie Lietuvos verslo konfederacijos ir pakvietė prisistatyti.

„Birštono mineraliniai vandenys“ džiaugiasi prisijungę prie Lietuvos verslo konfederacijos. Manau, kad ši partnerystė bus naudinga abiem pusėm. Tai galimybė susipažinti ir bendrauti su įdomiais žmonėmis. Kartu galėsime tobulėti, juk veikiant drauge galima padaryti daugiau nei atskirai Bendrovė savo produkciją eksportuoja į Latviją, Estiją, Rusiją, Baltarusiją, Angliją, Airiją, Vokietiją, Izraelį, Kiprą, Uzbekistaną, JAV, Kiniją ir kt. Esu ne tik šios įmonės valdybos pirmininkas, tačiau retkarčiais kuriu ir filmus. Vasario mėnesį įvyks filmo „Pelėdų kalnas“ premjera. Šis filmas pasakoja apie 1947 metų pasipriešinimo istoriją“, – pasakojo N. Pranckus.

„Birštono mineraliniai vandenys“ yra moderni įmonė, naudojanti ne tik pažangias technologijas, bet ir griežtus kokybės kontrolės metodus. Dabartiniu metu gaminamas trijų rūšių natūralūs mineraliniai vandenys „Vytautas", „Birutė" ir "Akvilė".

Lietuvos verslo konfederacija – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje ir dalyvauja Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje. Šiuo metu Lietuvos verslo konfederacija atstovauja daugiau kaip 3500 Lietuvos bendrovių.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: