Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.12.11

LVK Kalėdiniame renginyje – padėkos ir knygų dovanojimo akcija

Kalėdiniame Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) renginyje susirinko svarbiausių šalies paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmonių bei asociacijų atstovai. Šventinis vakaras buvo skirtas ne vien susitikti su partneriais ir aptarti verslo aktualijas bei tendencijas, bet ir įteikti oficialias padėkas tiems, kurių veiksmai padėjo pasiekti svarbiausių šių metų laimėjimų ir vykdyti misiją - telkti Lietuvos verslą ir kurti konkurencingą ekonominę aplinką.

Renginyje sveikinimo kalbą sakė ir mintimis apie viešojo sektoriaus bei verslo bendradarbiavimą, institucijų veiklos skaidrumą ir efektyvinimą pasidalijo – prestižiškiausio šių metu LVK apdovanojimo – „Partnerystės lyderio“ statulėlės laureatas Valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.

Po LVK prezidento Valdo Sutkaus kalbos, buvo išdalintos keturios padėkos. „Už aktyvią investicijų pritraukimo į Lietuvą veiklą, už konstruktyvų Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų dvišalio ekonominio bendradarbiavimo plėtros skatinimą, partnerių paiešką ir naujų kontaktų plėtojimą“ įvertinta bendrovės „Innoera“ generalinė direktorė Alina Adomaitytė. Lietuvos draudikų asociacijos direktorius Andrius Romanovskis apdovanotas „Už konstruktyvų ir aktyviausią darbą prezidiumo posėdžiuose, už profesionalų ir principingą darbdavių interesų atstovavimą Trišalėje taryboje“.

Už veiklą Darbo kodekso svarstymo procesuose padėka įteikta Lietuvos vaistinių asociacijos valdybos pirmininkei Kristinai Nemaniūtei-Gagei, o už ilgametę paramą organizuojant LVK renginius padėkota UAB „Mototoja“ direktoriui Edmundui Povilauskui.

Renginio metu svečiai buvo kviečiami prisidėti prie akcijos „Knygų Kalėdos“, suteikiančios galimybę vietoje įsigyti knygų ir jas paaukoti vietinėms bibliotekoms. Prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos prisideda leidykla „Nieko rimto“. Kalėdinio LVK renginio partneriai: „Toyota“ atstovai Lietuvoje „Mototoja“ ir kava „Lavazza“.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: