Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2017.08.03

Su LR energetikos ministru aptartas Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos atnaujinimo projektas

Su LR energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu susitikę Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovai aptarė Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos atnaujinimo projektą ir sutarė, kad jį tobulinant bei konkretinant bus surengtas dar vienas konsultacijų su socialiniais partneriais raundas.

„Pakankamai glaudžiai bendradarbiaujame su  Energetikos ministerija, teikiame siūlymus, gauname grįžtamąjį ryšį ir koordinuojame veiksmus. Esu įsitikinęs, kad ilgus metus siekę, investavę ir stengęsi, kad Lietuva užsitikrintų energetinę nepriklausomybę, dabar turime kelti naujus tikslus ir išnaudoti neeilinę galimybę pasiekti proveržį energetikos srityje. Su ministru aptarėme, kaip pasiekti, kad nauji, ambicingi ir ekonomiškai pagrįsti strategijos tikslai būtų ne vien formalūs, bet realiai prisidėtų prie energetinio saugumo ir ekonomikos skatinimo“, – po susitikimo sakė LVK prezidentas Valdas Sutkus.

Susitikimo metu aptarti ne tik tikslai iki 2030 bei 2050 m., kalbėta apie Suskystintų gamtinių dujų terminalo atsiperkamumo klausimus, bet ir daug dėmesio skirta atsinaujinančių energijos šaltinių plėtros klausimams. Ministrui savo ruožtu patikinus, kad projekte atsiras kur kas daugiau konkretikos, sutarta, kad ateityje ir toliau bus konsultuojamasi su socialiniais partneriais ir įsiklausoma į jų nuomonę.

 

 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: