Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
2018.02.14

Ž. Gavelienė: visi LVK nariai gali tapti šalies turizmo ambasadoriais

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) narės, kelionių organizatoriaus „Estravel Vilnius“ generalinė direktorė Žydrė Gavelienė atkreipia dėmesį, kad modernios valstybės šimtmečiui skirti renginiai truks žymiai ilgiau: ne tik šventinį savaitgalį, bet ir ištisus metus. Todėl visi LVK nariai gali prisidėti prie šios šventės, kviesdami savo verslo partnerius atvykti į Lietuvą ne tik verslo reikalais, bet ir atrasti ją keliaujant.

„Šia neeiline proga, kviečiu visus įteikti nevienadienę dovaną Lietuvai – paraginti savo draugus, kolegas ir pažįstamus aplankyti mūsų šalį bei atrasti jos grožį. Tikiu, kad prisidėti prie savo valstybės garsinimo, o tokiu būdu – ir kūrimo, yra puiki pilietiškumo išraiška. Skaičiuojama, kad vien socialiniame tinkle „Facebook“ yra užsiregistravę daugiau kaip milijonas lietuvių. Daugelis mūsų jame turime bent kelis ar keliolika draugų iš užsienio, kai kurie – ir dešimtis. Suvieniję jėgas galime pasiekti šimtus tūkstančių ar net milijoną žmonių visame pasaulyje“, - ragina „Estravel Vilnius“ generalinė direktorė Ž. Gavelienė.

Jos teigimu, rinkodaros specialistai pastebi, kad rekomendacija iš lūpų į lūpas – bene efektyviausia reklamos forma.

„Prisiminkime, kad esame Lietuvos ambasadoriai ir keliaudami. Išvykę į užsienį verslo ar asmeniniais tikslais, pasinaudokime proga papasakoti apie mūsų istoriją, nuostabius miškus ir ežerus, jaukius senamiesčius. Juk beveik visi viešėdami svetur išgirstame klausimą „Iš kur jūs atvykote?“: vertinkime jį kaip galimybę teigiamai pristatyti mūsų šalį! Kai mūsų ar bičiulių kviestas svečias atvyks, parodykime jam gražiausius mūsų miesto ar šalies kampelius. Turime šimtus nuostabių vietų, kuriomis galime didžiuotis ir kurias galime padėti atrasti. Net jei mums patiems jos atrodo įprastos, dažną svečią neretai priverčia aikčioti iš susižavėjimo“, - sako Ž. Gavelienė.

Ji pabrėžia, kad atvykusieji ne tik leidžia pinigus mūsų šalyje, bet ir gali tapti jos ambasadoriais, nusprendę pasidalyti Lietuvoje patirtais įspūdžiais su savo artimaisiais, draugais ir kolegomis.

„Kelionių organizatoriai taip pat aktyviai siekia, kad Lietuvoje vyktų kuo daugiau verslo renginių – seminarų, konferencijų, parodų, motyvacinių kelionių. Iš patirties galiu pasakyti, kad daugiau kaip pusė aplankiusiųjų Lietuvą verslo tikslais, mielai į ją sugrįžta kaip turistai. Ir dažniausiai ne vieni – o su visa šeima. Tad Lietuvos šimtmečio proga kviečiu – praneškime apie mūsų šalį ir jos šventę bičiuliams. Negailėkime gerų žodžių apie Lietuvą viešėdami kitose šalyse. Galiausiai, sutikę svetimšalį gatvėje – pasilabinkime, nusišypsokime ir pasidalinkime rekomendacijoms, ką įdomaus galima pamatyti, nuveikti ar patirti. Tikiu, kad didžiausią įspūdį atvykusiems gali sukurti būtent Lietuvos žmonių šiluma ir svetingumas, tad būkime svetingi savo miesto ir šalies šeimininkai! O pradėję nuo savęs nė nepastebėsime, kaip didės mūsų paridenta sniego gniūžtė – kupini gerų įspūdžių svečiai patys ims kviesti savo draugus atvykti į Lietuvą“, - reziumuoja Ž. Gavelienė.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: