Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Studentų praktika - kuo tikslingiau ir kuo paprasčiau nuo universiteto iki įmonės

 

Lietuvos verslo konfederacija inicijavo Europos Sąjungos struktūrinių fondų iš dalies finansuojamą projektą “Studentų praktikos finansų ir draudimo sektoriuje sistemos sukūrimas”, kurio metu kartu su partneriais buvo sukurta realiais poreikiais pagrįsta studentų praktikos organizavimo sistema www.startuoju.lt.    

Projektą kartu įgyvendino Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla, Tarptautinio verslo mokykla, Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetas, Lietuvos bankų asociacija, Danske bankas, ERGO Lietuva, SEB bankas ir Lietuvos verslo konfederacija.

Projekto tikslas - prisidėti prie studijų kokybės gerinimo, organizuojant tikslingas studentų praktikas finansų ir draudimo sektoriuje, paremtas kuo aiškesniu ir  paprastesniu praktikos vietos ar praktikanto suradimo būdu. Dažnai studentai nežino kur galėtų ieškoti praktikos vietos ar jiems tenka pildyti ne vienos įmonės praktikos vietos registracijos formas, tuo pačiu įmonėms dažnai sudėtinga iš daugelio paraiškų atsirinkti tinkamiausius studentus. Mokymo įstaigų nustatomi praktikos tikslai ir užduotys retai atitinka įmonių veiklos specifiką ir galimybes suteikti pageidaujamą informaciją studentui.

Projektas apjungdamas partnerių poreikius ir remdamasis tarptautine patirtimi stiprina ryšius tarp verslo ir mokslo organizacijų, įtvirtina realų poreikį bendradarbiavimo principu kurti reikalingą praktikų organizavimo sistemą. Pagal naują sistemą buvo apmokyti įmonių ir mokslo institucijų praktikos vadovai, atliekamos bandomosios studentų praktikos, sukurta ir perkelta į elektroninę erdvę nacionalinio lygmens informacinė praktikų paieškos sistema www.startuoju.lt.

Pirminiame etape projektas buvo orientuotas į finansų ir draudimo sektorius, tačiau vėliau ši praktikų organizavimo sistema pradėta naudoti plačiau ir susilaukė teigiamų vertinimų iš įvairių sektorių įmonių bei skirtingų studijų krypčių studentų.

Kontaktinis asmuo: Tomas Sinica, Lietuvos verslo konfederacija, Projektų direktorius, El. p. tomas@lvk.lt, Tel.:+370 5 212 1111, Mob.:+370  650 11869


   

                                            

 

Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: