Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Verslo misijos

 
2017.10.06

KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į FRANKFURTĄ (VOKIETIJĄ) kelionės data: 2017 m. lapkričio 28 d. – 30 d.

 

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir įmonė „Autarė“ kviečia įmones jungtis į verslo misiją Frankfurte (Vokietija). Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai. Kviečiame dalyvauti įmones ir prisijungti prie delegacijos.

 

VIZITO METU PLANUOJAMI ŠIE RENGINIAI:

·       Pasinaudodami turimais partneriais Lietuvoje mes pasirengę suorganizuoti dvišalius B2B susitikimus pagal vykstančiųjų išreikštus interesus konkrečiose valstybinėse institucijose ar ūkio subjektuose.

·       Susitikimai su Vokietijos valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais pagal vykstančiųjų išreikštus interesus.

·        Vizito metu numatoma galimybė apsilankyti lapkričio 28- 30 d. vykstančioje Ni & Fi Europa 2017” parodoje (https://www.figlobal.com/fieurope/)

·       Susitikimas su komercijos atašė Vokietijoje.

Fi Food Ingredients 2017 - tai tarptautinė maisto ingredientų, produktų plėtros ir kokybės kontrolės paroda bei konferencija, kuri vyksta kas dvejus metus nuo 1986 metų. Šioje parodoje 2015 m. dalyvavo 1400 dalyvių, apsilankė 19 700 lankytojų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: maisto sauga ir higiena, ekologiški maisto produktai, sterilizacija, maisto saugojimas ir laikymas, laboratorinė įranga, mikrobiologiniai tyrimai, pakavimo įranga, technologijos ir įrenginiai, kokybės užtikrinimas ir kontrolė, testavimo įranga.

Ni Europe Natural ingredients Europe 2017 - tarptautinė natūralių ingredientų paroda Hesene, vykstanti kiekvienais metais nuo 2007 m.

 

VIZITO TIKSLAS – paskatinti Lietuvos ir Vokietijos ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių paslaugų ir prekių eksportą į Vokietiją ir kitas Vakarų Europos šalis, paskatinti ES šalių verslininkus investuoti Lietuvoje.

 

DALYVAVIMO SĄLYGOS: Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus suorganizuoti logistiniai sprendimai bei apgyvendinimas centralizuotai. Kviečiame įmones užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu travel@autare.lt  iki lapkričio 5 d. Daugiau informacijos dėl vizito: Gintarė Zlatkienė, tel. 8 679 36330; 8 5 262 7401.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą iš Europos struktūrinių fondų lėšų, šiuo atveju, iki 930,00 Eur. PVM nėra finansuojamas projekte. LVK įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių eksporto rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektorių atstovus.

 

*Misijos data yra preliminari. Priklausomai nuo individualių interesų data gali būti koreguojama.

 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: