Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Verslo misijos

 
2017.09.26

KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į ŠANCHAJŲ (KINIJA) 2017 m. lapkričio 29 d. - gruodžio 3 d.*

 

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir įmonė „Autarė" kviečia įmones jungtis į verslo misiją Šanchajuje (Kinija). Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai. Kviečiame dalyvauti įmones ir prisijungti prie delegacijos.

 

VIZITO METU PLANUOJAMI ŠIE RENGINIAI:

o   Pasinaudodami turimais partneriais Lietuvoje mes pasirengę suorganizuoti dvišalius B2B susitikimus pagal vykstančiųjų išreikštus interesus konkrečiose valstybinėse institucijose ar ūkio subjektuose.

o   Susitikimai su Kinijos valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais pagal vykstančiųjų išreikštus interesus, Kinijos objektų lankymas.

o   Vizito metu numatoma galimybė apsilankyti lapkričio 29 d. - gruodžio 3 d. vykstančioje „AUTOMECHANIKA“ parodoje: http://automechanika-shanghai.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html

o   Esant pageidavimams, suorganizuosime susitikimą su lietuvių verslininkais, dirbančiais Kinijoje.


 


VIZITO TIKSLAS -
paskatinti Lietuvos ir Kinijos ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių paslaugų ir prekių eksportą į Kiniją ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus bei pristatyti projektus ir pritraukti Kiniją į Lietuvą.

 

DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus suorganizuoti logistiniai sprendimai bei apgyvendinimas centralizuotai. Kviečiame įmones užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu travel@autare.lt iki spalio 15 d. Daugiau informacijos dėl vizito:  Gintarė Zlatkienė, tel.: 8 679 36330; 8 5 262 7401.

Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą iš Europos struktūrinių fondų lėšų, šiuo atveju, iki 1070,00 Eur. PVM nėra finansuojamas projekte. LVK įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių eksporto rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektorių atstovus.

 


*Misijos data yra preliminari. Priklausomai nuo individualių interesų data gali būti koreguojama. 

 

 

 

 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: