Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Verslo misijos

 
2017.10.11

KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į VARŠUVĄ (LENKIJA) kelionės data: 2017 m. lapkričio 16 d. – 18 d

                            KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į VARŠUVĄ (LENKIJA)
                                           kelionės data: 2017 m. lapkričio 16 d. – 18 d

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir įmonė „Autarė“ kviečia įmones jungtis į verslo misiją Varšuvoje (Lenkija). Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai. Kviečiame dalyvauti įmones ir prisijungti prie delegacijos.
 

VIZITO METU PLANUOJAMI ŠIE RENGINIAI:
•    Pasinaudodami turimais partneriais Lietuvoje mes pasirengę suorganizuoti dvišalius B2B susitikimus pagal vykstančiųjų išreikštus interesus konkrečiose valstybinėse institucijose ar ūkio subjektuose.
•    Susitikimai su Lenkijos valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais pagal vykstančiųjų išreikštus interesus.
•    Vizito metu numatoma galimybė apsilankyti lapkričio 16- 18 d. vykstančioje „FAST TEXTILE“ parodoje: http://fasttextile.com/en/
   
VIZITO TIKSLAS – paskatinti Lietuvos ir Lenkijos ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių eksportą į Lenkiją ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus.


DALYVAVIMO SĄLYGOS:
Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus suorganizuoti logistiniai sprendimai bei apgyvendinimas centralizuotai. Kviečiame įmones užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu travel@autare.lt  iki spalio 25 d. Daugiau informacijos dėl vizito: Gintarė Zlatkienė, tel. 8 679 36330; 85 2627401.
Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą iš Europos struktūrinių fondų lėšų, šiuo atveju, iki 930,00 Eur. PVM nėra finansuojamas projekte. LVK įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, skirtą įmonių eksporto rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektorių atstovus.
 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: