Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio labdaros pokylis Londone

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio labdaros pokylis Londone

Renginys nemokamas

Apie šį renginį

Gražia rudens tradicija tapęs Lietuvos komercijos Rūmų Jungtinėje Karalystėje kartu su Lietuvos verslo konfederacija organizuojamas labdaros pokylis vėl atveria duris pagalbai vaikams. Lapkričio 23 d. Londone vyksiančio renginio metu svečiai tiek iš Lietuvos, tiek iš Anglijos kvies padėti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikams.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio labdaros pokylio Londone globėjai
Prezidentas Valdas Adamkus
Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje

 

Šiam labdaros vakarui kiekvienais metais palaikymą išsako garsūs visuomenės veikėjai ir politikai, o vykstančio aukciono metu savo kūryba dalinasi žymūs Lietuvos menininkai, o šventinę nuotaiką šiemet kurs dainininkai Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis, pasirodymą surengs skrabalų virtuozas Regimantas Šilinskas, o vakarą ves žurnalistas ir „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas. Visa tai leidžia padėti tiems, kuriems labiausiai tos pagalbos ir palaikymo reikia tiek finansine, tiek moraline prasme. Šiemet labdaros pokylio metu surinktos lėšos bus skirtos vaiko teisėms atstovaujančiai visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Surinktas lėšas planuojama skirti vaikams, kurie auga sunkumų patiriančiose šeimose bei organizacijos remiamiems dienos centrams.

Londone ne vienerius metus vykstančio labdaros pokylio dalyviai lėšas jau yra rinkę: emocinės paramos tarnybai „Jaunimo linija“, onkologinėmis ligomis susirgusiais mažyliais besirūpinančia „Mamų unija“. 2017 m. 43 tūkst. eurų buvo suaukota tam, kad Vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriaus Kaulų čiulpų transplantacijos poskyrio darbuotojai palatų baldus galėtų padengti specialiu antibakteriniu paviršiumi.

 

Dėkojame šiais metais labdaros aukcionui savo kūrinius, asmeninius daiktus padovanojusiems kūrėjams ir visuomenės veikėjams.

 

AČIŪ

 

Stiklo skulptoriui Remigijui Kriukui
Grafikei Editai Suchockytei
Dailininkui Jonui Kunickui
Lėlių kūrėjai Olei Petrėnienei
Lenktynininkui Benediktui Vanagui
Dailininkui Algiui Kriščiūnui
Menininkui Vladui Mackevičiui
Menininkui Arūnui Kacinskui 
Menininkui Mark Sagona

Organizatoriai:

Lietuvos atkūrimo šimtmečio labdaros pokylis Londone

Savoy Place, 2 Savoy Pl, London WC2R 0BL,

Jungtinė Karalystė

 

 

Įsigykite bilietus

Informaciniai rėmėjai:

 

 

Labdaros pokylių akimirkos: