Kvietimas dalyvauti verslo misijoje į Naująjį Delį, Indiją 2019 m. vasario 21-26 d.
 

Kvietimas dalyvauti verslo misijoje į Naująjį Delį, Indiją 2019 m. vasario 21-26 d.

Verslo misija

Kvietimas dalyvauti verslo misijoje į Naująjį Delį, Indiją 2019 m. vasario 21-26 d.

€0

Apie šį renginį

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir Indijos Prekybos rūmai Lietuvoje kviečia įmones jungtis į į verslo misiją Naujajame Delyje, Indijoje. Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai.

 

2019 metų vasario 22-23 dienomis Delyje (Indija) įvyks jau penktus metus organizuojamas „Global Business Summit, į kurį susirenka pasaulio vizionieriai, politikai, verslininkai. Be aptariamų makroekonominių iššūkių, šis renginys veikia kaip platforma tarpvyriausybiniams pasitarimams, verslo susitikimams su valdžios atstovais ir kitais verslo dalyviais.

 

Šiame susitikime dalyvaus apie 1500 sprendimų priėmėjų iš Indijos, JAV, Kanados, Meksikos, Australijos, Omano, JAE, Rusijos, Europos valstybių.

 

Indijos Ministras Pirmininkas Narendra Modi, „Apple“ įkūrėjas Steve Wozniak, Donaldas Trumpas Jaunesnysis, „McKinsey & Company“ vadovaujantysis partneris Dominic Barton, „KPMG International“ vadovas William B. Thomas – tai tik kelios pavardės iš dvi dienas truksiančio pasaulinio verslo elito susitikimo.

 

Šis renginys – tai unikali galimybė pirmajam Jūsų įmonės žingsniui į Indijos rinką, taip pat verslo ryšių su šios šalies partnerių stiprinimui. Vizito metu padėsime užmegzti Jus dominančius verslo kontaktus ir organizuosime susitikimus su potencialiais Jūsų partneriais.

 

Vizito tikslas – paskatinti Lietuvos ir Indijos ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių paslaugų ir prekių eksportą į Indiją ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus bei pristatyti projektus ir pritrauti Indijos investicijas į Lietuvą.

 

Dalyvavimas verslo misijoje finansuojamas nuosavomis įmonių lėšomis

Dalyvavimo verslo misijoje paketo kaina – 4 355,00 Eur

Kviečiame įmones užpildyti registracijos anketą iki 2019 m. sausio 4 d.

 

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius-Naujasis Delis-Vilnius;
  • Apgyvendinimas – 4 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais;
  • Pervežimai vietoje;
  • Ekskursijos (Agra ir Delis);
  • Konferencijos mokestis.
  • Vizos išlaidos

 

Preliminari renginio darbotvarkė

Daugiau informacijos apie vizitą:

Svetlana Grigorian, el. paštas: svetlana@innoeragroup.lt, tel. Nr.: +370 656 05180

Renginio informacija

Naujasis Delis, Indija

2019 m. vasario 21-26 d.

Kviečiame registruotis

Renginio vieta