Pradžia Kontaktai Karjera

Karjera

by luklendas@gmail.com

IEŠKAI PRAKTIKOS? 

Siusk mums užpildyta CV ir sudalyvauk LVK atrankoje praktikai atlikti.  Įveikęs atranka kandidatas glaudžiai bendradarbiaus su mūsų komanda ir padės vykdyti kasdienes ir neeilines užduotis. Praktikantai praktikos metu visapusiškai įsitraukia į LVK veiklą. 

KODĖL verta prisijungti? 

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Esame  Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) oficiali atstovė Lietuvoje, dalyvaujanti Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje. Per visą narių tinklą Lietuvos verslo konfederacija atstovauja 36 verslo asociacijas ir 3,5 tūkst. įmonių, kurios drauge sukuria apie ketvirtadalį Lietuvos BVP. Pagrindinės organizacijos narių verslo sritys: aukštosios technologijos, mokslas ir švietimas, teisės, finansų, logistikos ir kitos paslaugos. 

Savo veikloje LVK komanda derina inovacijas, ilgametę patirtį bei dirbančios komandos kompetencijas įvairiausių projektų rezultatų įgyvendinimui. LVK didelį dėmesį skiria aplinkosaugos, švietimo tobulinimo, verslumo skatinimo bei darbuotojų mokymo projektų veiklų vykdymui. LVK yra socialinis verslo partneris, aktyviai palaikantis dialogą tarp verslo ir valdžios institucijų, siekiantis kurti palankią verslo aplinką bei profesionaliai atstovaujantis savo narių interesams. Organizuojame konferencijas, forumus ir diskusijas aktualiomis verslui temomis su aukščiausio lygio valdžios ir verslo priežiūros institucijų atstovais, pirmaujančių Lietuvos įmonių ir organizacijų vadovais. Taip pat rengiame specializuotus seminarus, kuriuose galima susipažinti su naujausiais tarptautinės prekybos standartais, pasauliniu lygiu pripažįstamomis ICC  taisyklėmis bei rekomendacijomis verslui. 

PRISIJUNK prie mūsų, jei…

Jei esi ambicingas ir pasiryžęs įgyvendinti organizacijos tikslus
Jei nori nuolatos mokytis ir tobulėti

Jei esi energingas ir inovatyvus
Jei sieki galimybės kilti karjeros laiptais
Jei esi energingas ir inovatyvus
Jei nori nuolatos mokytis ir tobulėti
Jei esi ambicingas ir pasiryžęs įgyvendinti organizacijos tikslus
Jei sieki galimybės kilti karjeros laiptais

Prisijungus prie mūsų, Tu: 

  • Dirbsi su projekto administravimu susijusiais dokumentais (praktikantas bus supažindintas su privaloma projektų administravimo dokumentacija, reglamentuojančiais teisės aktais ir 
    turės galimybę savarankiškai rengti dokumentus) 
  • Susipažinsi su projekto veiklų planų rengimo ir priežiūros darbais (praktikantui bus suteikta galimybė detaliaisusipažinti su atskirais projektais ir prisidėti prie veiklų planavimo bei išmokti rengti skirtingų projekto etapų ataskaitas įvairiais pjūviais) 
  • Užsiimsi kasdieninių projekto veiklų koordinavimu (praktikantas stebės ir analizuos projekto rodiklius bei rengs projekto įgyvendinimo prognozes) 
  • Atliksi reikiamos informacijos paiešką, analizę ir apibendrinimą (praktikantas turės galimybę išmokti tikslingai ieškoti reikiamos informacijos ir ją sistemiškai apdorojęs pateikti reikiamos      
    formos ataskaitą)  
  • Turėsi galimybę  susipažinti su konfederacijos įmonių – narių interesų atstovavimų. 
  • Prisijungsi prie renginių organizavimo, planavimo bei komunikacijos. 

Susipažink – mūsų PRAKTIKANTŲ KOMANDA! 

TURI KLAUSIMŲ?

Jei neradai atsakymų į Tau rūpimus klausimus apie praktiką LVKe, esame pasiruošę į juos atsakyti !

Daugiau praktikos galimybių rasi čia www.startuoju.lt