Socialiai atsakingas verslas

Apdovanojimai

Startuoja „Socialiai atsakingo verslo“ konkurso paraiškų teikimas apdovanojimų atrankai

Jau aštuntą kartą Lietuvos verslo konfederacija (LVK) skelbia „Socialiai atsakingo verslo“ rinkimus. Šiuo garbingu prizu bus įvertintos 2017 metų atsakingos ir tvarios iniciatyvos versle. Konkurso laureatas bus pagerbtas šių metų gegužės 24 d. Lietuvos verslo konfederacijos Kongreso metu Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje

Lietuvos verslo konfederacija skatina verslo ir visuomenės dialogą bei pilietinį mąstymą, todėl kviečiame teikti paraiškas ir parodyti – aktyvų ir originalų Jūsų įmonės socialinės problemos išryškinimą bei efektyvų problemos sprendimą. Šios nominacijos tikslai yra didinti socialiai aktyvių įmonių žinomumą ir skatinti socialinės atsakomybės principų taikymą versle.

Pretenduoti į apdovanojimą gali visos Lietuvos įmonės, organizacijos ir valstybinės institucijos.

Konkurso paraiškos formą rasite adresu: Paraiškos forma

 

Paraiškų laukiame iki 2018 m. balandžio 30 d. (imtinai) el. paštu: komunikacija@lvk.lt.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

Džeraldas Kauneckas Mob.+370 616 13844

Ineta Gedrimaitė Mob.+370 602 05 233

 

Lietuvos verslo konfederacija apdovanojimą „Socialiai atsakingas verslas“ įsteigė 2011 metais. Taip siekiama skatinti socialinę atsakomybę verslo praktikoje, didinti tokios veiklos žinomumą visuomenėje ir aktualizuoti jos naudą valstybei. Pretenduoti į „Socialiai atsakingo verslo“ apdovanojimą gali visos Lietuvos įmonės, organizacijos ir valstybės institucijos.

 

Nominacijos tikslai:

• didinti socialiai aktyvių įmonių žinomumą;
• skatinti socialinės atsakomybės principų taikymą verslo praktikoje;
• ugdyti verslo socialinę atsakomybę ir bendruomeniškumą;
• plėsti verslo bendruomenės supratimą apie socialiai atsakingos veiklos naudą;
• išryškinti trukdžius, su kuriais susiduriama sprendžiant socialines problemas;
• skatinti verslo ir visuomenės dialogą bei pilietinį mąstymą;
• konsoliduoti verslo visuomenės ir Lietuvos piliečių sutarimą dėl abipusio bendradarbiavimo;
• telkti bendras pastangas ir veiksmus Lietuvos socialinio gerbusio stiprinimui.

 

Laureatai: 

• „Socialiai atsakingas verslas 2016“ – „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai“už visapusišką socialinės atsakomybės veiklą:  indėlį į Klaipėdos miesto gerovę, dėmesį vaikų ir jaunimo užimtumui, bendruomenei, edukacinei-švietėjiškai veiklai bei turizmo skatinimui.

• „Socialiai atsakingas verslas 2015“– tarptautinė informacinių technologijų bendrovė CSC Baltic“.Apdovanojimas skirtas už moksleivių ir studentų švietimo projektus, aplinkosaugos iniciatyvas, darbuotojų savanorystės skatinimą, jų sveikatinimo veiklas ir holistinį požiūris į verslo socialinę atsakomybę.

• „Socialiai atsakingas verslas 2014“– plastikinių pakuočių gamintoja UAB „Gerovė“Apdovanojimas įmonei skirtas už 2014 m. įgyvendintas aplinkosaugos iniciatyvas bei tvaraus verslo principų taikymą savo veikloje.

• „Socialiai atsakingas verslas 2013“ –įmonė Tele – 3“. Ji apdovanota už visą pluoštą socialinės atsakomybės projektų kaip „Išsipildymo akcija“, „Lietuvos garbė“ ir kt.

• „Socialiai atsakingas verslas 2012“– leidykla „Alma littera“. Ji įvertinta už švietėjišką projektą „Augu skaitydamas“, skatinantį vaikus daugiau laiko skirti knygų skaitymui.

• „Socialiai atsakingas verslas 2011“– apdovanojimas skirtas „Danske“ bankui už plėtojamus visuomenės finansinio raštingumo projektus, tokius kaip Finansinio raštingumo olimpiada, edukacinis žaidimas vaikams „Pinigėnai“, paskaitų ciklas mokiniams „Pažink banką“ ir kiti.

• „Socialiai atsakingas verslas 2010“– Lietuvos aludarių gildija įvertinta už socialinę komunikacijos kampaniją „Už jaunimo saviraišką be alkoholio 18+“

Nominacijos „Socialiai atsakingas verslas“ nuostatai

Meniu

Gaukite mūsų naujienlaiškį!

Palaukite...

Dėkojame už registraciją.