Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
 • LVK direktorius Algimantas Akstinas: „Žinios tampa išmintimi tik tada, kai yra pritaikomos praktikoje“

  2017.06.21 LVK direktorius Algimantas Akstinas: „Žinios tampa išmintimi tik tada, kai yra pritaikomos praktikoje“
  Lietuvos verslo konfederacijos direktorius A.Akstinas birželio 20 d. dalyvavo VU Ekonomikos fakulteto diplomų teikimo ceremonijoje Verslo ir vadybos bakalaurams absolventams.

 • „Partnerystės lyderio“ apdovanojimą gavęs Arūnas Dulkys: norint ekonominio vystymosi būtinas valstybės ir verslo dialogas

  2017.06.16 „Partnerystės lyderio“ apdovanojimą gavęs Arūnas Dulkys: norint ekonominio vystymosi būtinas valstybės ir verslo dialogas
  Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtą „Partnerystės lyderio“ apdovanojimą šiemet atsiėmė Aukščiausiosios audito institucijos vadovas A. Dulkys. Lietuvos verslo „Oskaru“ vadinamas įvertinimas, praeityje įteiktas tokiems žmonėms kaip Valdas Adamkus, Algirdas Mykolas Brazauskas ir Dalia Grybauskaitė, jam atiteko už institucijų veiklos skaidrumo ir efektyvumo skatinimą. „Partnerystės lyderis“ A. Dulkys papasakojo ką reiškia toks įvertinimas bei kaip toliau gerinti valstybės ir verslo santykius.

 • Penktą kartą startuoja konkursas

  2017.06.15 Penktą kartą startuoja konkursas "Aš myliu savo įmonę"
  Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamas projektas „Aš myliu savo įmonę“ šiandien skelbia 2017 m. registracijos pradžią!

 • Paskirtas Muitinės departamento Muitinės konsultacinio komiteto koordinatorius

  2017.06.12 Paskirtas Muitinės departamento Muitinės konsultacinio komiteto koordinatorius
  Birželio 12 d. įvyko Muitinės departamento Muitinės konsultacinio komiteto posėdis, kuriame buvo atnaujintas komiteto narių sąrašas. Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) Muitinės ir tarptautinės prekybos komisijos pirmininkas, asociacijos „Lineka“ viceprezidentas Edmundas Daukantas paskirtas komiteto koordinatoriumi.

 • Tradiciniuose LVK apdovanojimuose – dėmesys socialinę atsakomybę auginančiam verslui

  2017.06.09 Tradiciniuose LVK apdovanojimuose – dėmesys socialinę atsakomybę auginančiam verslui
  Birželio 8 d. Vaidilos teatro patalpose Vilniuje įvykusiame 36-ajame didžiausios šalies verslo organizacijos, paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijančios Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) kongrese su aukščiausiais valstybės pareigūnais buvo diskutuota apie aukštojo mokslo situaciją Lietuvoje bei planuojamas permainas ir įteikti tradiciniais tapę LVK apdovanojimai.

 • V. Sutkus: Svarbiausia, kad valdžia suprato socialinio dialogo būtinybę

  2017.06.08 V. Sutkus: Svarbiausia, kad valdžia suprato socialinio dialogo būtinybę
  Po Darbo kodekso priėmimo Seime didžiausios šalies verslo organizacijos, vienijančios paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones – Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus teigia matantis teigiamus ir neigiamus aspektus: svarbu tai, kad Vyriausybė ir Seimas suprato socialinio dialogo svarbą, įvertino Trišalėje taryboje nuveiktą darbą, tačiau po pusantrų metų svarstymų bei gausybės pataisų praėjusios kadencijos ir dabartiniame Seime, galiausiai priimtas Darbo kodeksas mažai kuo skiriasi nuo buvusiojo.

Renginių kalendorius
 • SEMINARAS „INCOTERMS® 2010 taikymo praktika ir tarptautinės prekybos teisiniai aspektai"

  Daugiau informacijos netrukus

ICC pasaulyje ICC WBO   BASCAP
 
Incoterms
 

Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: