Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Naujienos

 
 • „Litexpo“ reforma – ar paseks ja kitos valstybės kontroliuojamos įmonės?

  2018.06.18 „Litexpo“ reforma – ar paseks ja kitos valstybės kontroliuojamos įmonės?
  Šiandien paskelbtas bendrovės „Litexpo“ sprendimas atsisakyti dalies veiklų, jas perduodant privačiam verslui – retas, bet sveikintinas žingsnis valstybės kontroliuojamų įmonių sektoriuje. Progresyvus ir šios bendrovės žingsnis samdyti privačią personalo konsultacijų įmonę, kuri atleidžiamiems darbuotojams padės rasti naują darbą.

 • Įmonės: lėšų plėtrai reikia daugiau, o pasiskolinti – sunkiau

  2018.06.18 Įmonės: lėšų plėtrai reikia daugiau, o pasiskolinti – sunkiau
  Nors plėtrą šiemet planuojančių įmonių skaičius išaugo ketvirtadaliu, tačiau verslininkai teigia, kad pasiskolinti lėšų šių planų įgyvendinimui tapo sunkiau – apie 40 proc. mažų įmonių sulaukė neigiamo atsakymo dėl paskolos iš bankų. Tuo tarpu verslo ekspertai įvardija, kad susidūrusios su finansavimo sunkumais pačios įmonės galėtų aktyviau išnaudoti lengvatines kreditavimo priemones.

 • V. Sutkus: per Seimą vyksta socializmo ekspansija

  2018.06.15 V. Sutkus: per Seimą vyksta socializmo ekspansija
  Ketvirtadalį Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) sukuriančioms įmonėms atstovaujanti Lietuvos verslo konfederacija (LVK) kategoriškai pasisako prieš Seimo narių iniciatyvas beatodairiškai didinti mokesčius ir kritikuoja nenorą įvesti lubas „Sodros“ įmokoms.

 • LVK generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti A. Nikitinas

  2018.06.11 LVK generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti A. Nikitinas
  Nuo birželio 1 d. Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Andrius Nikitinas. Pastaruosius dešimt metų LR Komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje dirbęs A. Nikitinas LVK generalinio direktoriaus pareigas perėmė iš Algimanto Akstino.

 • Atskleidė prastos kelių kokybės priežastį

  2018.06.06 Atskleidė prastos kelių kokybės priežastį
  Iki gegužės pabaigos pasirašyta tik 20 proc. numatytų sutarčių dėl žvyrkelių asfaltavimo. Įmonės negali planuotis darbų apimčių, projektavimą yra priverstos vykdyti vasarą, darbus pradėti rudenį, dėl to keliai būna prastos kokybės. Ir taip - kasmet, nes kelių finansavimo programos faktiškai planuojamos metams, teigia Lietuvos verslo konfederacijos (LVK ) prezidentas Valdas Sutkus.

 • LVK organizuotoje verslo misijoje JAE – besimezgančios partnerystės

  2018.06.05 LVK organizuotoje verslo misijoje JAE – besimezgančios partnerystės
  2018 m. pavasarį Lietuvos verslo konfederacija organizavo jau trečią verslo misiją į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), suteikiančią galimybes verslininkams susipažinti su Artimųjų Rytų rinka bei eksporto galimybėmis. Misijos dalyviai turėjo progą apsilankyti Dubajuje vykusioje didžiausioje Vidurio Rytuose baldų ir dizaino parodoje „INDEX 2018“ bei dalyvauti LVK inicijuotame susitikime su JAE Ekonomikos ministerijos atstovais. Apie vykusį susitikimą pranešė vienas populiariausių arabų kalba leidžiamų laikraščių – „Al Bayan“.


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: