2010 m spalio 4 d. Londone, Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos prekybos rūmais Jungtinėje Karalystėje (LCCUK), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS) ir Londono lietuvių Sičio klubu. Po sutarčių pasirašymo vyko diskusija apie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės verslo bendradarbiavimo galimybes, surengtas  JKLJS projekto „Lietuvos Ateitis“ pristatymas.

Organizacijos sutarė aktyviau bendradarbiauti, skatinant aktyvų jaunimo dalyvavimą pilietiškoje veikloje, prisidėti prie verslaus jaunimo ugdymo  bei stiprinti ekonominius ir socialinius ryšius su Lietuva.

Sveikindamas bendradarbiavimo sutarčių pasirašymą, Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Oskaras Jusys pažymėjo, jog šios sutartys sustiprins Lietuvos verslo ir jaunimo, studijuojančio ir dirbančio Jungtinėje Karalystėje ryšius, sudarys sąlygas greičiau keistis informacija, įgyvendinti bendrus projektus, o kas svarbiausia – jaunimo įgytas žinias užsienyje pritaikyti praktikoje Lietuvoje. „Lietuvos verslo konfederacijos bendradarbiavimo sutarčių su Jaunimo sąjunga, Londono Sičio klubu ir Lietuvos prekybos rūmais Jungtinėje Karalystėje pasirašymas prisidės prie Globalios Lietuvos kūrimo idėjos įgyvendinimo“, – sakė Ambasadorius Oskaras Jusys. 

„Konfederacijos iniciatyva „Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas“, globalus užsienio lietuvių verslo tinklas, jau sulaukė didelio Lietuvos verslo visuomenės dėmesio. Kontaktai su karjeros profesionalais ar verslo savininkais, gyvenančiais Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse, yra itin aktualūs eksportuojančioms, ieškančioms užsienio investicijų ir verslo kontaktų  įmonėms.  Be to, ne viena įmonė, jų tarpe – „Danske bankas“, „BaltCap“ bei  kitos,  praktikantų ir būsimų darbuotojų  žvalgosi būtent tarp Jungtinėje Karalystėje studijuojančiųjų ar tarptautinėse kompanijose dirbančių lietuvių. Globalėjančiame pasaulyje, neišvengiamai  nykstant verslo geografinėms teritorijoms, kuriami kontaktų tinklai yra itin svarbūs ,“ – sakė Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva prezidentas Valdas Sutkus.

Vienas iš Lietuvos verslo konfederacijos projektų, prie kurio prisidės ir JKLJS – studentų praktikos programų sukūrimas finansų ir draudimo sektoriuje Lietuvoje, remiantis darbo praktikos Jungtinėje Karalsytėje rengimo patirtimi. “Bendradarbiaudami tikimės ne tik panaudoti savo sukauptą patirtį rengiant ilgalaikius projektus tokius kaip „JKLJS Praktika“ ir „Lietuvos Ateitis“, bet taip pat prisidėti prie Lietuvos ekonominės gerovės kūrimo bei suteikti JKLJS nariams naujų galimybių dalyvauti įvairiose programose”, – sakė JKLJS prezidentas Karolis Adomaitis.

JKLJS, Londono lietuvių Sičio klubas, Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva jau turi sėkmingos bendradarbiavimo patirties. 2010 m. birželio 22 d. Londone organizacijos kartu rengė Pasaulio lietuvių ekonomikos forumą „Moderniųjų technologijų inovacijos & investicijos: nuo vietinių prie globalių“. Forume dalyvavo daugiau nei 200 verslo atstovų iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, JAV, Brazilijos.

Apie Lietuvos verslo konfederaciją | ICC Lietuva 

Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva – didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Esame Pasaulio verslo organizacijos (International Chamber of Commerce- ICC) nariai ir aktyviai dalyvaujame Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje. Organizacija atstovauja daugiau nei 1500 įmonių, 16 verslo asociacijų, 20  proc. Lietuvos BVP. Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva  yra pasirašiusi daugiau nei dvidešimt bendradarbiavimo sutarčių su Lietuvos, užsienio bei tarptautiniais partneriais.

Kontaktinis asmuo: Dalia Venslovaitė, Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva, korporatyvinių reikalų direktorė, e-paštas: dalia@icclietuva.lt, Tel.:+370 5 212 1111, Mob.:+370 6 850 0084

Apie JKLJS

Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga (JKLJS) – JK veikianti jaunimo organizacija, kurios tikslas yra vienyti ir atstovauti JK gyvenančių jaunų lietuvių interesams, puoselėti lietuvišką identitetą, kalbą bei kultūrą, plėtoti visuomeninę lietuvių jaunimo veiklą bei padėti jiems integruotis į JK visuomenę. JKLJS – tai viena pirmaujančių lietuvių jaunimo organizacijų pasaulyje, kiekvienais metais inicijuojanti 15 skirtingų renginių ir projektų ir vienijanti daugiau nei 2000 narių. Dėl nuolat didėjančio lietuvių jaunimo ir studentų skaičiaus, organizacija yra įkūrusi JKLJS skyrius 9 JK miestuose: Londone, Birmingeme, Niukasle, Bradforde, Jorke, Edinburge, Glazge, Vorvike ir Notingeme.
 
Kontaktinis asmuo: Rūta Freitakaitė, JKLJS viceprezidentė, e-paštas: rūta@jkljs.org, Tel.: +44 759 929 9199

Apie Londono lietuvių Sičio klubą

Londono Sityje dirbančių lietuvių profesionalų klubas Lithuanian City of London Club (LCLC) siekia suburti Sityje dirbančius lietuvius ir kitus Londone gyvenančius bei su Lietuva sąsajų turinčius profesionalus. Klubas prisideda prie įvairių renginių organizavimo, bendrauja ir plečia ryšius su Lietuvos verslo bei politikos lyderiais.

Kontaktinis asmuo: Prezidentė, Ieva Satkutė i.satkute@yahoo.com

Apie  LKRJK

Lietuvos komercijos rūmai Jungtinėje aralysteje (LKRJK) –  ne pelno siekianti organizacija, kuri buvo įkurta 2007 metais. Šiuo metu organizacija vienija daugiau nei 50 narių – įmonių savininkų, vadovų ar partnerių, vystančių ar atstovaujančių verslus Jungtinėje Karalystėje.
Organizacijos narių įmonės savo veiklą vykdo įvairiuose verslo sektoriuose: verslo konsultavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba, transportas ir logistika, buhalterinė apskaita bei mokesčiai, teisinės paslaugos, gamyba, nekiljomajo turto nuoma ir pardavimas bei daugelyje kitų.

Kontaktinis asmuo: Prezidentas, Marius Bruzas, M: 0754 033 2777,
E:president@lithuanianchamber.co.uk

 

Panašūs įrašai