SEMINARAS
"PREKIŲ ŽENKLAI:
PRAKTINIAI REGISTRAVIMO IR GYNIMO ASPEKTAI"

DATA: 2011 m. vasario 4 d. (9:00 – 12:30)
VIETA: Viešbutis Artis Centrum Hotels, Liejyklos g. 11/23, Vilnius

PROGRAMOJE:
– Kaip pasirinkti prekių ženklą, kad jis būtų stiprus ir vertingas?
– Kokiu būdu ir kokioje teritorijoje registruoti prekių ženklą?
– Ko imtis, jei pažeidžiamos jūsų teisės į prekių ženklą?
– Kaip teisėtai naudoti konkurentų prekių ženklus?

Į visus šiuos klausimus bus atsakyta seminare, kurį organizuoja Lietuvos verslo konfederacija/ICC Lietuva kartu su advokatų kontora AAA Baltic Service Company.

Šiame seminare, remiantis ilgamete pranešėjų patirtimi, bus analizuojama prekių ženklų registravimo sistema Lietuvoje, prekių ženklo savininkui registracijos suteikiamos teisės ir prekių ženklų galiojimas bei apsauga  ir gynimo būdai. Seminare bus aptariamos problemos, su kuriomis susiduria prekių ženklo savininkas ar jo atstovai registruodamas ar gindamas savo teises. Taip pat bus pateikiami praktiniai patarimai greitesniam ir efektyvesniam prekės ženklo registravimui bei patarimai, ką daryti ir kaip naudotis prekės ženklo registracijos suteikiama apsauga, jei pažeistos prekės ženklo savininko teisės.

SEMINARO PROGRAMA

SEMINARAS SKIRTAS:
Įmonių vadovams, prekių ženklų savininkams, jų atstovams, marketingo specialistams, įmonių teisininkams ir advokatams

PRANEŠĖJAI:

   

 Aušra Pakėnienė
Aušra Pakėnienė dirba AAA Baltic Service Company yra Europos prekių ženklų, patentų ir dizaino patentinė patikėtinė. Specializuojasi intelektinės nuosavybės registravimo srityje, atstovauja klientams prekių ženklų ir patentų ginčuose Lietuvos valstybiniame patentų biure, Europos patentų biure, Vidaus rinkos harmonizavimo tarnyboje (OHIM), Pasaulinėje intelektinės nuosavybės organizacijoje (WIPO) ir teismuose.

 

 Andrius Iškauskas   
advokatas,  AAA Baltic Service Company. Pagrindinė advokato specializacija – teisinės paslaugos intelektinės nuosavybės, informacinių technologijų, viešųjų pirkimų ir susijusiųteisės sričių klausimais. Jis atstovauja klientams valstybės valdymo ir teisminėse institucijose bei santykiuose su kitais juridiniais asmenimis. A. Iškauskas tai pat yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras bei arbitražo teismo prie Čekijos Respublikos ūkio rūmų ir ČekijosRespublikos žemės ūkio rūmų arbitras ginčams, kylantiems dėl .eu domenų.

DALYVIO MOKESTIS:
120 Lt ne nariams
90 Lt Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva nariui
(PVM įskaičiuotas)
Registracija: el. paštu karolina@icclietuva.lt ž iki 2011 m. vasario  1 d.
Tel. pasiteiravimui: (8 5) 212 1111
(Registruojantis prašome nurodyti dalyvio vardą, pavardę, pareigas, atstovaujamą įmonę ir kontaktus)

 

Panašūs įrašai