Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva sveikina verslą prižiūrinčias institucijas, pasirašiusias Deklaraciją dėl pirmųjų verslo metų, pagal kurią naujos įmonės pirmaisiais jų veiklos metais nebus gniuždomos baudomis ir sulauks kompetentingų institucijų pagalbos bei konsultacijų.

„Toks žingsnis ženkliai prisidės prie ekonomikos skatinimo ir naujų darbo vietų kūrimo. Pradedantys verslininkai dažnai pažeidimus daro ne piktavališkai, bet iš nežinojimo“, – teigia Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus. Anot jo, besikuriantys ir augantys nauji verslai Valstybės biudžetui turėtų atnešti daugiau naudos nei surenkamos baudos už pažeidimus.

Verslo atstovus taip pat džiugina jau galiojanti dviejų datų taisyklė, pagal kurią verslą reguliuojantys teisiniai aktai įsigalioja tik du kartus per metus: gegužės 1 d. ir lapkričio 1 d., o priimti turi būti ne vėliau kaip prieš tris mėnesius iki jų įsigaliojimo datos. Tokia Ūkio ir Teisingumo ministerijų iniciatyva daro verslo aplinką labiau prognozuojamą ir sumažina pažeidimų riziką, atsirandančią dėl dažnų teisinės bazės pasikeitimų.
Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva kreipiasi ir į kitas verslą prižiūrinčias institucijas, ragindama jas pasirašyti Deklaraciją dėl pirmųjų verslo metų.

Panašūs įrašai