Nuo 2012 m. sausio 1 d. dr. Rimantas Simaitis tapo penktuoju advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ partneriu, toliau vadovausiančiu kontoros Ginčų sprendimo praktikos grupei. Tai teisinių konsultantų rinkoje didžiausia ir plačiausią kompetenciją turinti ginčų teisės praktikos grupė, kurioje dirba 16 bylinėjimosi teisme, arbitraže, bankroto ir restruktūrizavimo, draudimo, energetikos ir transporto teisės, viešųjų pirkimų ir alternatyvių ginčų sprendimo būdų specialistų.

„Penkerių metų darbas su advokatu Rimantu Simaičiu leido pasiekti puikių rezultatų ginčų teisės srityje. Mūsų klientai vertina ir pasitiki šiuo teisės profesionalu, kaskart sugebančiu pateikti ir įgyvendinti nestandartinius sprendimus. Tikime, kad į partnerystę peraugęs bendradarbiavimas padės dar labiau išplėsti advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ bylinėjimosi teismuose kompetenciją,“ – teigia „Raidla Lejins & Norcous“ vadovaujantis partneris dr. Irmantas Norkus.

Dr. R. Simaitis prie „Raidla Lejins & Norcous“ komandos prisijungė 2006 m., prieš tai ilgą laiką dirbęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo ir Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriuose. Naujasis kontoros partneris buvo Europos Tarybos Teisingumo efektyvinimo komisijos sudarytos mediacijos ekspertų darbo grupės pirmininkas, įvairių Lietuvos Respublikos Seimo valdybos, Teisingumo ministerijos ir Teismų tarybos sudarytų darbo grupių narys ir (arba) vadovas, yra Vilniaus universiteto docentas, rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, Milano komercinio arbitražo rūmų rekomenduojamas mediatorius.

Dr. R. Simaitis specializuojasi teisminio ginčų sprendimo, alternatyvaus ginčų sprendimo arbitražu, derybomis, mediacija, tarpininkavimu, sutaikinimu, neutraliu vertinimu, bankroto ir restruktūrizavimo teisės, vykdymo, baudžiamosios teisės ir proceso, energetikos teisės, transporto teisės srityse.

Panašūs įrašai