Paskelbti nugalėtojai, pretenduosiantys į prestižinius Europos verslo apdovanojimus („European Business Awards“). Dviejose kategorijose šalies nominantėmis tapo TEO įmonių grupės bendrovės – TEO ir BDC, įvertintos už aplinkosaugos srities veiklą ir tarptautinės plėtros strategiją. Dėl „Garbės juostų“ („Ruban d’Honneur“) bendrovės iš visos Europos varžysis vienuolikoje kategorijų.  

Pretenduoti į Europos verslo „Oskarais“ vadinamus apdovanojimus atrinktos septynios Lietuvos įmonės, kurios toliau dalyvaus 2013–2014 metų finale. Lietuvos finalininkes Europos verslo apdovanojimų teisėjų kolegija atrinko pagal tris pagrindinius kriterijus – inovatyvumą, veiklos tvarumą ir verslo kokybės bei etikos standartus.

 „Visa TEO įmonių grupė sistemingą aplinkosaugos srities veiklą plėtoja jau penkerius metus – nuveikiame  ženkliai daugiau, nei reikalauja įstatymai. Aplinkosaugos projektas „Tausok ir keiskis“ gimė iš pilietiškumo,  atsakomybės nuostatų. Keliame sau gamtos išteklių taupymo tikslus ir įmonių grupės darbuotojus skatiname elgtis atsakingai: taupyti energiją, vandenį, popierių, degalus, mažinti aplinkos taršą. Šis projektas neša ne tik ekonominę naudą, bet ir skatina keisti mūsų darbuotojų, partnerių bei visos visuomenės požiūrį į aplinkosaugą,“ – teigia TEO Korporatyvinio administravimo ir teisės reikalų skyriaus direktorė Eglė Gudelytė-Harvey.

Tausojančios aplinką ir tvarios korporatyvinės veiklos kategorijoje atrinktos bendrovės, vertinančios savo klientus, darbuotojus, skatinančios visuomenę elgtis taip, kad nekenktų aplinkai. Apdovanojimų rengėjų teigimu, tokios bendrovės savo veikloje laikosi skaidrumo principų bei nuolat skatina darbuotojus tobulėti. Iš nominantų tikimasi daugiau nei reikalauja įstatymai – šios įmonės plėtoja „žaliuosius“ projektus diegdamos inovacijas, keisdamos požiūrį.

Europos verslo „Oskarų“ žiuri TEO įmonių grupei priklausančią BDC įvertino ne tik už tvarią, aukščiausius verslo kokybės ir etikos standartus atitinkančią veiklą, bet ir už inovatyvią bei veržlią eksporto plėtros strategiją: praėjusiais metais BDC pajamos iš eksportuojamų paslaugų padidėjo 82 procentais – tai sudarė 15 procentų viso Lietuvos IT paslaugų eksporto.

„Eksporto rinkose mes išskiriame tuo, kad aukščiausios kokybės IT paslaugas teikiame už prieinamą kainą, o kartu pasiūlome lanksčius, individualiai pritaikomus sprendimus. Nuolat investuojame į paslaugų kokybę – tikime, kad ji užtikrins tolesnį bendrovės eksporto augimą,“ – teigia BDC generalinis direktorius Aleksandras Samuchovas.

Tarptautinės plėtros strategijos kategorijoje apdovanojimas bus įteiktas organizacijai, kurios organiškos plėtros  tarptautiniu mastu strategija pasirodys geriausia, leidusi pasiekti išskirtinį pajamų, pelno ir rinkos dalies augimą.

Europos verslo apdovanojimų nugalėtojai paaiškės tik 2014 metų gegužę.

Panašūs įrašai