Tai pirmoji diasporos mentorystės programa Lietuvos įmonėms, kurią įgyvendina VšĮ „Global Lithuanian Leaders“, finansuoja VšĮ „Versli Lietuva“.
Programos tikslas – sudaryti sąlygas Lietuvos verslui gauti strategines konsultacijas iš užsienyje gyvenančių ir dirbančių lietuvių ar save su Lietuva siejančių įvairių verslo sričių ekspertų.
Konsultacijos apima tokias sritis kaip verslo plėtra į tikslines rinkas, strateginis valdymas, eksporto skatinimas, investicijų pritraukimas, inovacijos, finansų, personalo valdymas ir daug kitų.
GLL patarėjai yra iš JAV, Kanados, Australijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Švedijos, Kinijos, Belgijos, Airijos, Portugalijos, Lietuvos ir kitų šalių. Platesnius patarėjų pristatymus galite rasti čia.
Nauda Lietuvos verslui – unikali galimybė gauti vertingų konsultacijų ir kontaktų iš tarptautinio lygio ekspertų.
Programoje siekiančios dalyvauti Lietuvos įmonės atrenkamos atsižvelgiant į veiklos augimo ir (ar) tarptautinės plėtros potencialą.
Kaip dalyvauti programoje?
Norint tapti „GLL patarėjai verslui“ programos dalyviais, reikia užpildyti įmonės anketą. Atlikus atranką ir suradus tinkamus patarėjus, pasirašoma sutartis. Patarėjai konsultacijas Lietuvos verslui teikia neatlygintinai. Lietuvos įmonėms taikomas simbolinis 300 LT mokestis, kaip „Global Lithuanian Leaders“ tinklo palaikymo mokestis.
Daugiau informacijos: http://www.lithuanianleaders.org/glladvisors/
Kontaktai pasiteiravimui:  Aistė Zapalskytė, a.zapalskyte@verslilietuva.lt, +370 615 67916

Panašūs įrašai