Primename, kad Lietuvos verslo konfederacija yra paskelbusi „Metų paslaugos“ apdovanojimų konkursą. Juo siekiama skatinti Lietuvos įmones kurti konkurencingas, inovatyvias, aukštos pridėtinės vertės paslaugas, atitinkančias šiandienos rinkos ir vartotojų poreikius.

Paraiškos priimamos iki lapkričio 25 dienos. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti š. m. gruodį Lietuvos verslo konfederacijos renginyje. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti š. m. gruodžio 12 d. iškilmingame vakare Ūkio ministerijoje.
Paslaugų sektorius vienas stabiliausiai augančių ekonomikos sektorių, skaičiuojant pridėtinę vertę procentais nuo šalies bendrojo vidaus produkto. Paskutiniais „Eurostat“ duomenimis, paslaugų sektoriuje Lietuvoje veiklą vykdo 23.000 įmonių, tai ketvirtadalis realią veiklą vykdančių įmonių šalyje. Pasaulio banko duomenimis, paslaugų sektorius Lietuvoje yra didžiausias darbdavys – čia 2011 m. dirbo 67 proc. dirbančiųjų.
„Metų paslauga“ renkama atsižvelgiant į sėkmingą paslaugos poreikio identifikavimą ir jos pritaikymą rinkoje, paslaugos unikalumą ir inovatyvumą (pvz. technologiniai, intelektiniai sprendimai, kt), jos funkcionalumą, konkurencinius pranašumus lyginant su analogiškomis arba panašiomis paslaugomis bei galimybėmis konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose. Taip pat bus atsižvelgiama į efektyvumo rodiklius (pvz. rinkos dalies padidėjimas, įmonės pelno augimas, eksporto apimčių padidėjimas, kt.) bei į vartotojų pasitenkinimą.
Kartu su metų paslaugos konkursu skelbiamos ir dvi specialiosios nominacijos: „Metų vadybos inovacija“ ir „Intelektualiausia darbo vieta“.
„Metų vadybos inovacijos“ apdovanojimas bus skiriamas už inovatyvų vadybos sprendimą, kuris didina įmonės veiklos efektyvumą ir našumą, mažina veiklos kaštus, didina paslaugų ir prekių kokybę, skatina darbuotojų motyvaciją ir pan.
„Intelektualiausios darbo vietos“ apdovanojimas skiriamas už technologiškai ir intelektualiai aprūpintą darbo vietą, kuri leidžia kurti aukštos pridėtinės vertės paslaugas ir produktus, didina įmonės ir jos teikiamų paslaugų konkurencingumą vietinėse ir tarptautinėse rinkose, skatina bendradarbiavimą su mokslo institucijomis ir yra saugi darbuotojui.
2013 m. nominantus rinks vertinimo komisija, kurią sudaro: LVK prezidentas Valdas Sutkus, advokatų kontoros LAWIN partnerė Dovilė Burgienė, „VRP Hill + Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus, advokatų kontoros SORAINEN vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka, Gintautas Galvanauskas, „Danske bankas“ generalinis direktorius, nepriklausomas atstovas Mindaugas Glodas, prof. Asta Pundzienė, Kauno technologijos universiteto mokslo prorektorė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktorius Arūnas Karlonas ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas.
Paraiškos priimamos iki lapkričio 25 dienos. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti š. m. gruodį Lietuvos verslo konfederacijos renginyje. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti š. m. gruodžio 12 d. iškilmingame vakare Ūkio ministerijoje.
Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos įmonės. Dalyvių paraiškos bus skirstomos į atskiras kategorijas pagal sektorius, pavyzdžiui, informacinių technologijų ir telekomunikacijų, finansų ir finansinio tarpininkavimo, transporto ir logistikos, mažmeninės prekybos, medicinos ir sveikatinimo, teisės, švietimo ir mokymo, mokslo tiriamųjų darbų, turizmo, inžinerijos, viešųjų ryšių, energetikos  ir pan.
Daugiau informacijos galima rasti čia: https://lvk.lt/lt/apdovanojimai/metu-paslauga

Panašūs įrašai