Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamoje sesijoje „NEW BUSINESS MODELS CREATING INNOVATIVE LITHUANIA“ bus pristatomi sėkmingi inovacijas taikantys verslo modeliai, sėkmės istorijos, praktiniai inovacijų integravimo aspektai.

Konfedercijoje verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus inovacijų lyderiai ir ekspertai iš Lietuvos bei kitų Europos Sąjungos šalių ne tik  diskutuos apie ES konkurencingumą, smulkiojo ir vidutinio verslo reikšmę kuriant inovatyvią Europą, bet ir dalysis gerąja patirtimi, užmegs naujų kontaktų. Forumo dalyviams naudingų įžvalgų suteiks teminės sesijos ir įkvepiantys pranešėjai ir moderatoriai.

Savo patirtimi dalysis sėkmingiausi ekologinių inovacijų verslo atstovai, įkvepiančias kalbas žada ryškiausi sesijų apie moterų verslumo stiprinimą ir pradedančiąsias įmones moderatoriai. Forumo dalyviai galės rinktis informatyvias, inovatyvias ir interaktyvias sesijas iš plačios ir turtingos dviejų dienų trukmės forumo programos. Diskusijas papildys mokslo ir technologijų paroda, o trečią dieną forumo dalyviai bus pakviesti apsilankyti inovatyviausiose Lietuvos įmonėse.

 

Panašūs įrašai