Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas susitiko su žiniasklaidos atstovais iš Rusijos. Susitikimo metu buvo anonsuotas 2014 m. Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas, kuris vyks 2014 m. balandžio mėn. Sankt Peterburge.
Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas (PLEF)  kasmetinis renginys, vykstantys nuo 2009 m. Pakaitomis vienais metais forumas organizuojamas Lietuvoje, kitais – užsienio šalyje. Lietuvos verslo konfederacija remdamasi Lietuvos verslo ir mokslo atstovų, PLEF dalyvių rekomendacijomis, nusprendė 2014 m. balandžio mėn. 20-27 dienomis PLEF organizuoti Sankt Peterburge, Rusijoje.
„Tęstinis PLEF tikslas – didinti Lietuvos žinomumą, konkurencingumą globaliame pasaulyje, telkti Lietuvių bendruomenes ir draugus visame pasaulyje ekonominių iššūkių pasitikimui“, – tikina Algimantas Akstinas. Sankt Peterburgas pasirinktas neatsitiktinai, anot jo, šis miestas – žinomas kultūros ir ekonomikos centras, pasirinktas kaip galimybė prisistatyti Lietuvos tradicinėje eksporto rinkoje esamiems ir naujiems verslo partneriams, augantiems potencialiems investuotojams, stiprinant dalykinius ryšius su aktyvia lietuvių bendruomene šiame regione.
PLEF suteikia galimybę pristatyti konkrečius naujausius projektus, bendradarbiavimo iniciatyvas ir mokslinį bei intelektualinį Lietuvos potencialą, kuris taptų dvišalio bendradarbiavimo pagrindu naujame etape, pristatant galimybes, kurias atveria Lietuva, kaip vieni iš dviejų krypčių vartų į Europos Sąjungos bei į Rytų ekonomikos šalių rinkas. Rusija – viena strateginių ekonominių Lietuvos partnerių, su kuria sieja ekonominiai, kultūriniai ir kaimyniniai saitai.

Panašūs įrašai