DATA: 2014 m. balandžio 9 d. (9:00 – 11:45)
VIETA: Lietuvos verslo konfederacija, Gedimino pr. 32-7, Vilnius

 Organizatoriai:  Partneriai:
   

 

Viešųjų pirkimų pusryčiaimokymų viešųjų pirkimų tema ciklas perkančiosioms organizacijoms ir tiekėjams.

Viešųjų pirkimų įstatymo 9 straipsnyje nustatyta išimtis, kad įstatymo reikalavimai netaikomi pirkimams, atliekamiems energetikos srityje veikiančių perkančiųjų organizacijų ir skirtiems įsigyti energijai ar kurui, kurie reikalingi elektros ir šilumos energijai gaminti. Lietuvos Respublikos energijos išteklių įstatymo pakeitimai energetikos įmonėms nustatė prievolę dalį biokuro elektros ir (ar) šilumos energijos gamybai įsigyti energijos išteklių biržoje: 2014 metais – ne mažiau kaip 10 procentų, 2015 metais – ne mažiau kaip 30 procentų,  2016 metais ir vėlesniais metais – ne mažiau kaip 50 procentų.

Mokymų metu lektoriai pristatys biokuro pirkimų vykdymo specifiką, prekybos biokuru biržoje aspektus, biržoje sudarytų sutarčių vykdymo specifiką.

PROGRAMOJE :
– Biokuro pirkimų teisinio reguliavimo apžvalga
– Prekybos biokuru biržoje taisyklės
– Biokuro pirkimo sutarčių vykdymo specifika
– Teismų praktikos apžvalga
– Neskelbiamų derybų organizavimo galimybės

 LEKTORIAI

  Daiva Lileikienė – advokatų profesinės bendrijos TAILORS steigėja ir partnerė, advokatė, viešųjų pirkimų specialistė, sukaupusi 7 metų teisinio darbo patirtį viešųjų pirkimų srityje.
Advokatė turi įvairių didelės ir mažos vertės viešųjų pirkimų organizavimo patirties tiek atliekant viešojo pirkimo komisijos narės, tiek išorės konsultantės / patarėjos funkcijas. Advokatė nuolat atstovauja klientams ginčuose dėl viešųjų pirkimų, rengė teisinę poziciją atstovaujant Lietuvos interesams prieš Europos Komisiją dėl šios institucijos nustatytų viešųjų pirkimų pažeidimų.
  Tadas Elzbergas – viešųjų pirkimų ekspertas, konsultantas
Teisininkas Tadas Elzbergas jau 5 metus specializuojasi viešųjų pirkimų srityje, atlieka viešųjų pirkimų komisijų eksperto pareigas vykdant tarptautinius ir supaprastintus pirkimus, konsultuoja tiekėjus rengiant pasiūlymus, veda mokymus perkančiosioms organizacijoms ir tiekėjams. Tadas turi didelės patirties rengiant pirkimo dokumentus, vertinant tiekėjų pasiūlymus, konsultuojant Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamų projektų vykdytojus. T. Elzbergas specializuojasi elektroniniuose pirkimuose, biokuro pirkimuose, inovatyvių viešųjų pirkimų praktikoje.


DALYVIO MOKESTIS: 150 LTL. Užsiregistravus į daugiau kaip 2 mokymus, taikoma 20 % nuolaida
REGISTRACIJA iki balandžio 7 d. el. paštu: julija@lvk.lt . Tel. pasiteiravimui:  (8 5) 212 1111

Panašūs įrašai