Renginio metu bus nagrinėjamos naujausios Afrikos šalių ekonomikos tendencijos, perspektyvios verslo nišos ir įėjimo į rinkas strategijos. Diskutuos ir patirtimi dalinsis Afrikos rinkose dirbantys Lietuvos verslininkai, aktualią bei naudingą informaciją pateiks Afrikos rinkų ekspertai. Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Kenijoje ir rytų Afrikos regione pateiks svečias iš Kenijos p. George Oraro, turintis daugiau nei 35-ių metų teisinio darbo patirtį aukščiausiose Kenijos tesinėse institucijose.

Didelis dėmesys bus skiriamas Pietų Afrikos Respublikos (PAR) potencialo analizei. PAR vyriausybei plėtojant ūkį, investuojant į infrastruktūros plėtrą, informacines technologijas, sveikatos apsaugą ir švietimą, o Lietuvos vyriausybei planuojant atidaryti Lietuvos Respublikos ambasadą PAR, tai puiki proga Lietuvos įmonėms įžvelgti naujas verslo galimybes.

Renginio metu taip pat bus pristatyta 2014 m. lapkričio mėn. organizuojama Lietuvos verslo misija į PAR, kurioje kviečiamos dalyvauti Lietuvos įmonės.

Programa

Dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija iki spalio 7 d.

Atvykus su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Registracijos nuoroda čia.
Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos:

Aistė Zapalskytė | projektų vadovė
Tel: 8 615 67916 | El.p.: a.zapalskyte@verslilietuva.lt

Panašūs įrašai