Eksporto partnerių paieška ir ryšių vystymas
DATA: Kovo 10 d., 9-12 val.
VIETA: Viešbutis ,,Novotel Vilnius Centre", Gedimino pr. 16, Vilnius  
Eksporto ryšių vystymas, koordinavimas bei plėtojimas – tai vienas pagrindinių žingsnių norint užtikrinti verslo plėtrą bei augančius pardavimus. Santykių vystymas su eksporto partneriais gali pasirodyti ilgai trunkantis procesas, tačiau jis užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą bei nuolatinį ir stabilų eksporto apimčių augimą.

Lietuvos verslo konfederacija kartu su partneriais GatewayBaltics organizuoja "Eksporto rytas" renginių ciklą verslo vystymo, pardavimų vadovams, specialistams, įmonių vadovams.

 Šį kartą Eksporto ryto diskusijoje savo patirtimi apie partnerių paiešką bei bendradarbiavimo patirtį dalinsis OVC Consulting konsultantas Kšištof Zmitrovič, UAB „Advanced Advice“ direktorius Ilja Malkin ir UAB „Ruptela” pardavimų direktorius Ignas Vosylius.

Renginį moderuos UAB „Ernst & Young Baltic” investicijų skatinimo ir plėtros padalinio vadovas Arvydas Arnašius.PROGRAMA atsisiųsti :

09:00 – 
09:15                   
Rytinė kava + registracija
09:15 –
10:00
Užsienio klientai visam gyvenimui – kaip kurti išskirtines klientų patirtis?
Kšištof Zmitrovič, OVC Consulting konsultantas

Nuo 1995 metų verslo konsultacijų ir mokymų kompanija OVC Consulting padeda organizacijoms ir jų žmonėms tobulėti ir siekti savo tikslų. Konsultantas Kšištof Zmitrovič turi praktinės darbo patirties dirbant vidiniu treneriu mokymų ir vystymo skyriuje stambioje tarptautinėje kompanijoje bei praktinės personalo skyriaus vadovo darbo patirties, todėl dirbdamas vadovaujasi mintimi, kad konsultantų misija – kartu su klientu ieškoti sprendimų, kaip gerinti pardavimų ir klientų aptarnavimo kokybę Lietuvoje per geresnį klientų jausmų ir poreikių supratimą, bei profesionalumo šiose srityse parodymą.

10:00 –
10:45
Franšizavimas – išmani alternatyva klasikiniam eksportui
Ilja Malkin, UAB „Advanced Advice“ direktorius

ADVANCED ADVICE yra strateginės plėtros konsultacijų bendrovė, įkurta 2005 metais Lietuvoje. Įmonė pirmoji Lietuvoje pradėjo sistemingai konsultuoti verslininkus franšizavimo klausimais, dalyvavo kuriant Lietuvos franšizės centrą.10:45 – 11:30             „Ruptela” eksporto sėkmės istorija
Ignas Vosylius, UAB „Ruptela” pardavimų direktorius

UAB „Ruptela“ yra lietuviška telekomunikacijų įmonė, kurianti transporto valdymo sprendimus. Bendrovė gamina programinę ir techninę GPS/Glonass sekimo ir stebėjimo įrangą bei sprendimus. 2007 m. veiklą pradėjusi įmonė šiandien turi padalinius 5 šalyse ir partnerių bei klientų tinklą 116 pasaulio valstybių.

11:30-
12:00
 Networking’o  katalizatorius – diskusijos
Dalyvio mokestis: 35 Eur +PVM
Registracijos forma: http://bit.ly/1PTYQCM
Daugiau informacijos: dovile.buskeviciute@gatewaybaltic.com; monika@lvk.lt

KITI RENGINIAI:
„Eksporto keliai veda į Japoniją“, balandžio mėn.
„Produkto pritaikymas ir vystymas eksporto rinkose“, gegužės mėn.
Registruojantis į visą 3 temų seminarų ciklą suteikiama nuolaida.                                                                 
 

 

 ORGANIZATORIAI:

 

 

PARTNERIAI:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Panašūs įrašai