Tarptautinė verslo komunikatorių asociacija (IABC) paskelbė labiausiai 2017 metais pasižymėjusius ir vertingiausius strateginės verslo komunikacijos projektus. Tarp pačių geriausių išrinktos net dvi „Telia Lietuvos“ komunikacijos kampanijos. Tai yra pirmas kartas, kai IABC įvertina Lietuvos bendrovę.

Iš šiemet konkursui priimtų 227 pasaulinio lygio paraiškų IABC atrinko ir „Exellence Awards“ kategorijoje apdovanojo 74 projektus, o „Merit Awards“ – 153 projektus. Nugalėtojų sąraše tarp dalyvių iš 16 pasaulio šalių pirmą kartą pateko ir Lietuva. Tarp „Exellence Awards“ apdovanojimu įvertintų projektų yra net dvi „Telia Lietuvos“ paraiškos – už „Teo“ ir „Omnitel“ vidinę ir išorinę integraciją bei vidinio prekės ženklo pristatymą su programa „Telia FM“.

Vašingtone įsikūrusios Tarptautinės verslo komunikatorių asociacijos skiriami „Auksinės plunksnos apdovanojimai“ (#IABCGQ) jau daugiau kaip 40 metų yra laikomi prestižiniu įvertinimu už strateginę verslo komunikaciją, kuri padėjo pasiekti svarbius verslo tikslus.

Panašūs įrašai