„Prekės ženklo atnaujinimas yra nuoseklus žingsnis, kurį žengiame sustiprinę savo tarptautinę komandą ir iškėlę ambicingą tikslą sukurti darniai visose Baltijos šalyse veikiančią kontorą. Naujas pavadinimas – „TGS Baltic“ – pasirinktas ne atsitiktinai, o siekiant ankstesnio prekės ženklo „Tark Grunte Sutkiene“ tąsos, kuris pasižymėjo aukštu žinomumu tarp Lietuvos bei užsienio klientų ir dažnai buvo pristatomas TGS trumpiniu“, – sako „TGS Baltic“ vadovaujančioji partnerė Lietuvoje Eugenija Sutkienė. 

Pasak jos, po susijungimo „TGS Baltic“ vienija jau 22 partnerių ir daugiau nei 140 teisininkų komandą, kuri turi didžiausią kolektyvinę patirtį verslo teisės srityje, o savo paslaugomis kuria pridėtinę vertę klientams bei efektyviai prisideda prie jų verslo stiprinimo. „TGS Baltic“ komanda turi sukaupusi ilgametę patirtį ir lyderiauja įvairiose komercinės teisės srityse – ginčų sprendimo, įmonių įsigijimo ir susijungimo, bankų ir finansų veiklos reguliavimo, energetikos, nekilnojamojo turto srityse, konkurencijos ir darbo teisės, duomenų apsaugos ir intelektinės nuosavybės, taip pat mokesčių planavimo ir mokestinių ginčų srityse.

„Vieningas kontoros pavadinimas „TGS Baltic“ simbolizuos ne tik bendrą kontoros identitetą visose trijose Baltijos valstybėse, bet ir vienodas vertybes bei teisinių paslaugų standartus. Siekiame užtikrinti, kad visų trijų šalių biurų teisininkų komandos taikytų novatoriškus metodus, nestandartinius ir pridėtinę vertę kuriančius sprendimus, suprastų klientų verslą bei poreikius, nuolat tobulėtų ir keistųsi kartu su sparčiai besikeičiančia verslo aplinka“, – tvirtina E. Sutkienė.

„TGS Baltic“ lyderystės komercinės teisės srityje statusą patvirtina tai, kad per 2015-2016 m. kontoros teisininkai konsultavo daugiau kaip 1,5 tūkst. vietos ir tarptautinių klientų ir sėkmingai įgyvendino apie 3 tūkst. projektų. Vien per pastaruosius penkerius metus „TGS Baltic“ teikė konsultacijas finansiniuose sandoriuose, kurių bendra vertė sudarė daugiau kaip 20 mlrd. eurų. Ši suma siekia apie penktadalį visų Baltijos šalių metinio bendrojo vidaus produkto.

Kontora pasižymi ilgalaike įmonių susijungimo ir įsigijimo bei vertybinių popierių rinkos reguliavimo praktika. Per pastarąjį dešimtmetį „TGS Baltic“ teikė konsultacijas 80 proc. visų Baltijos šalyse vykdytų pirminių viešų akcijų siūlymų (IPO), dalyvavo daugiau kaip 200 susijungimų ir įsigijimo sandorių, kurių bendra vertė siekė 5 mlrd. eurų. „TGS Baltic“ taip pat įgyvendino išskirtinius makroekonominius projektus energetikos infrastruktūros srityje bei turi didžiausią šalyje ginčų nagrinėjimo praktiką.

 „Tikimės, kad kontoros pavadinimo pakeitimas mums suteiks naujos energijos dirbti dar geriau ir efektyviai susidoroti su naujais iššūkiais“, – teigia E. Sutkienė.

„TGS Baltic“ yra pelniusi daugybę aukštų tarptautinių įvertinimų teisės paslaugų srityje. Už pademonstruotą profesionalumą ir orientaciją į klientų poreikius „TGS Baltic“ yra aukštai reitinguojama tarptautiniuose prestižiniuose teisės žinynuose „Chambers Global“ ir „Chambers Europe“, taip pat „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kituose. Be to, E. Sutkienei š. m. balandžio mėnesį Europos leidinio „The Lawyer“ metiniame renginyje „The Lawyer Awards 2017“ suteiktas Europos metų advokatų kontoros vadovaujančiosios partnerės titulas. Tai pirmas kartas, kai tokį apdovanojimą pelno Baltijos šalių atstovas.

Pagal 2017 m. „TNS Prospera“ (Švedų finansinių tyrimų instituto) tyrimą, kuriuo siekta nustatyti Lietuvos verslo klientų pasitenkinimą iš advokatų kontorų perkamomis paslaugomis, klientai itin aukštai  įvertino „TGS Baltic“ paslaugų kokybę. Klientų nuomone, kontora užima lyderiaujančias pozicijas Lietuvos rinkoje ginčų sprendimo, įmonių teisės, energetikos, darbo teisės srityse. Klientai taip pat pastebėjo, kad išskirtinės „TGS Baltic“ stiprybės yra klientų verslo išmanymas, didelių projektų valdymas bei stiprūs partnerystės ryšiai su klientais.

Didžiulę patirtį verslo teisės srityje sukaupusi „TGS Baltic“ vietos ir užsienio klientus konsultuoja nuo 1992  metų.

Panašūs įrašai