Šią savaitę Vilniuje atidaryta jau 10-oji aukščiausius gydytojų ir pacientų reikalavimus atitinkanti klinika CLINIC | DPC. Didžiausią odontologijos tinklą Lietuvoje įkūręs gydytojas odontologas Simonas Bankauskas neabejoja, kad šiuolaikiniam žmogui reikia šiuolaikinių procedūrų ir naujas technologijas valdančių gydytojų. Todėl CLINIC | DPC klinikose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, o jose dirbantys savo srities specialistai siekia nuolat tobulėti, kelti kvalifikaciją, siūlyti odontologijos naujoves.

Modernios technologijos

Didžiausio odontologijos tinklo klinikose teikiamos ne tik visos bendrosios ir šiuolaikinės priežiūros, implantavimo, protezavimo ir chirurginės paslaugos: dantų implantavimas, dantų protezavimas, endodontinis, chirurginis, terapinis, ortodontinis dantų gydymas, periodonto ir burnos gleivinės ligų gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, radiologiniai tyrimai.

CLINIC | DPC odontologijos tinklas Lietuvoje siūlo unikalų dantų implantavimo metodą „visi ant keturių“, dėl kurio sutrumpėja procedūros laikas, mažinamos gydymo išlaidos, išvengiama sudėtingo kaulo priauginimo. Klinikoje taip pat atliekama momentinio implantavimo procedūra, po kurios pacientai per dieną gali džiaugtis naujais dantimis ir holivudine šypsena.

„Mūsų klinikų gydytojai gali pasiūlyti platų protezavimo paslaugų spektrą. Siekiant padėti pacientams dirbame ne tik su mikro protezavimo paslaugomis, kuriomis galime atkurti nepriekaištingą dantų estetiką, bet sprendžiame itin sudėtingas problemas, kurių metu atkuriame kramtymo ar kalbos funkcijas. Kiekvienas pacientas gali rinktis gydymą pagal savo klinikinę situaciją, estetinius reikalavimus bei finansines galimybes“, – vardija CLINIC|DPC įkūrėjas.

Siekis būti geriausiems

Šiandien CLINIC | DPC veikia net dešimtyje Lietuvos miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Anykščiuose, Utenoje, Raseiniuose, Jurbarke, Mažeikiuose. Praėjusių metų rudenį nauja odontologijos klinika duris atvėrė Londone. Didžiausias odontologijos tinklas savo klientų patogumui suteikia itin palankias sąlygas gydytis skirtinguose miestuose ar net šalyse. Pacientas gali pradėti gydymą viename mieste, o jį tęsti ir pabaigti – kitame mieste ar net kitoje šalyje esančioje CLINIC | DPC.

„Nuo pat pradžių siekėme būti ne tik geriausi, bet ir patogiausi – mano komandos tikslas buvo pacientams suteikti visas įmanomas bendrosios ir šiuolaikinės odontologijos paslaugas vienoje vietoje. Šią viziją jau pranokome su kaupu“, – džiaugiasi S. Bankauskas.

Didžiausią odontologijos tinklą CLINIC | DPC Lietuvoje įkūręs gydytojas odontologas prisimena, kaip savo karjerą pradėjo nuo nuomojamos kėdės šeimos centre.

Jis buvo atsidūręs kryžkelėje – išvykti į užsienį ar likti Lietuvoje. Gydytojas prisimena turėjęs pasirinkimą įsigyti sodybą arba atidaryti savo pirmąją kliniką. Apsispręsti buvo nesunku – odontologas pasiryžo savo laiką ir pinigus investuoti į nuosavą verslą.

„Nusprendžiau savo šaknis įtvirtinti čia ir atidaryti kliniką, kuri atitiktų aukščiausius pacientų ir gydytojų reikalavimus“, – sako S. Bankauskas, 2009 metais Kaune įkūręs pirmąjį dantų priežiūros centrą, kuris išaugo į didžiausią tinklą Lietuvoje.
Odontologijos klinikų tinkle CLINIC | DPC teikiamos visos bendrosios ir šiuolaikinės priežiūros, implantavimo, protezavimo ir chirurginės paslaugos.


Lauksime jūsų jau nuo sausio 15 d. adresu Mindaugo g. 14. Klinika dirba net ir šeštadieniais!
Klinikos darbo laikas: I–V 8:00–20:00, VI 9:00–17:00.
Klinikos kontaktai: Tel.: +370 696 36 662, el. paštas: vilnius@clinicdpc.lt

Panašūs įrašai