Švenčiant Valstybės atkūrimo šimtmetį Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir ryšių su visuomene agentūra „Avenire“ skelbia Lietuvos šimtmečio verslininko rinkimus !
 
Žmogų, kuris labiausiai prisiėjo prie šalies verslo ir ekonomikos klestėjimo, išrinks didžiausio naujienų portalo “Delfi” skaitytojai, o nugalėtojas gegužę bus skelbiamas nacionalinių verslo apdovanojimų “Metų paslauga” baigiamajame renginyje.  
 
“Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo šimtmetį, per kurį šalis virto modernia Europos Sąjungos valstybe, todėl turime gerą progą, prisimindami dažnai nelengvą ir vingiuotą valstybės kelią, įvertinti veiklą žmonių, kurie su didžiuliu entuziazmu ir iš visų jėgų stengėsi, kad Lietuva būtų pažangi ir ekonomiškai išsivysčiusi šalis”, – teigia LVK prezidentas Valdas Sutkus. 
 
Tapti „Šimtmečio verslininku“ pretenduoja žymiausi, įvairiais Lietuvos istorijos etapais tiek šalyje, tiek ir užsienyje veikę verslininkai, kurie savo darbais, atsidavimu šaliai bei visuomenei labiausiai prisidėjo prie Lietuvos pažangos bei modernaus verslo augimo. 
 
Tarp kandidatų – vos įkurtos valstybės pirmųjų bankų kūrėjai, mecenatai, įvairių verslo sričių pradininkai, visuomenininkai, sovietmečiu emigracijoje įmones įkūrę lietuviai, o taip pat dabar sėkmingus, inovatyvius, už šalies ribų žinomus verslus kuriantys žmonės. Į sąrašą patenka tiek didžiausi darbdaviai, verslo koncernų steigėjai, tiek ir jauni žmonės, sukūrę aukštą pridėtinę vertę kuriančius verslus. 
 
„Visa verslo bendruomenė aktyviai siekia, kad Lietuvoje kuriami produktai ir paslaugos duotų kuo didesnę pridėtinę vertę tiek pačiam verslui, tiek visuomenei, tiek šaliai. Galime didžiuotis tuo, kad verslininkai savo darbu ir idėjomis aktyviai prisidėjo prie to, kokią verslo aplinką, tradicijas ir pasiekimus šiandien turime, bei už ką esame vertinami Europoje ir pasaulyje“, – sako LVK prezidentas.
 
„Lietuvos šimtmečio verslininkas“ bus paskelbtas gegužės 10 d. nacionalinių verslo apdovanojimų „Metų paslauga 2018“ baigiamajame renginyje, vyksiančiame naujajame viešbutyje „Courtyard by Marriott“
 
Atiduoti savo balsą galite paspaudę šią nuorodą .

Panašūs įrašai