Lietuvos verslo konfederacijos iniciatyva 2018 m. į Lietuvos aukštąsias mokyklas sugrįžto CREAZONE FUSION – neįtikėtinos sėkmės ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas.

CREAZONE FUSION – žmonių, idėjų, kompetencijų ir kitų elementų susijungimas į sinergizuotus verslo vienetus. CREAZONE FUSION – intensyvi 5 etapų programa, padėsianti verslo idėją paversti realiu verslu. Projekto metu drauge su studentais, dėstytojais, žinomais ekspertais, lektoriais ir verslo guru leisitės į dirbtuvių, stovyklų, konkursų, konsultacijų kelionę, kurios pabaigoje turėsite galimybę laimėti verslo kelionę į Didžiąją Britaniją, o geriausioms verslo idėjoms padėsime rasti kelią tarptautinėje rinkoje.

KODĖL verta registruotis ir dalyvauti projekte:
__Norintiems sukurti savo verslą, bet nežinantiems nuo ko pradėti – profesionalūs mokymai ir konsultacijos.
__Geriausių dalyvių laukia nepakartojama verslo kelionė į Didžiąją Britaniją, kurios metu bus organizuojami pažintiniai vizitai į žymias įmones ir bendradarbystės centrus bei susitikimai su verslininkais ir investuotojais.
__Gausybė puikių prizų, neįkainojamos pažintys ir, jeigu pasiseks, galimybė gauti finansavimą naujo verslo pradžiai.

KAS?
Projekte dalyvauti gali aukštųjų mokyklų studentai ir dėstytojai.

KADA?
Projekto trukmė 2018 m. spalis – 2019 m. gegužė.

KAIP?
Prisijunk ir tapk šio neelinio verslumo įvykio dalimi – nedelsk ir pildyk registracijos anketą.
REGISTRACIJA Į PROJEKTĄ VYKSTA IKI 2018 SPALIO 14 D. 23:59.

Projektą įgyvendina: Lietuvos verslo konfederacija

Projekto partneriai: Šiaulių universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus kolegija, Alytaus kolegija, Šv. Ignaco Lojolos kolegija, Marijampolės kolegija, Šiaulių valstybinės kolegija, Utenos kolegija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

Susisiekime:

FACEBOOK: @CREAZONE.LT

TINKLALAPIS: FUSION.CREAZONE.LT

EL. PAŠTAS: FUSION@CREAZONE.LT

Panašūs įrašai