Lietuvos verslo konfederacija (LVK) tęsia tradiciją ir po truputį ruošiasi apdovanoti tuos, kurie geriausiai kuria inovatyvias ir aukštos pridėtinės vertės paslaugas Lietuvoje. Prestižiniai apdovanojimai „Metų paslauga“ skelbia paraiškų teikimo startą ir kviečia tapti vienais iš geriausių!

„Metų paslauga 2020“ turėjo vykti ankstyvą pavasarį tačiau dėl užklupusios koronaviruso pandemijos buvo perkelta į rugsėjo 30 dieną. Nepaisant to, renginio organizatoriai žada ne mažiau įspūdingą ir įkvepiantį renginį, kuriame sudalyvauti bus tikrai verta.

„Metų paslauga“ apdovanojimai – tai aukščiausias visų Lietuvos verslo idėjų, sumanymų, pastangų, bei darbo įvertinimas.  Šie apdovanojimai kasmet suburia išskirtinius šalies verslo, inovacijų, bei mokslo lyderius. „Metų paslauga“ yra išskirtinė galimybė verslui pristatyti inovatyvius produktus ir paslaugas, atkreipti dėmesį į save ir pritraukti inovatyvių galimybių verslui ieškančias įmones.

2019 metais vykusiuose apdovanojimuose, skirtingose kategorijose pagerbtos buvo tokios įmonės ir organizacijos, kaip„Citybee“, „Luminor“ bankas, Klaipėdos universitetinė ligoninė, „Ashburn International“, „Juridicon“ ir kiti. Įmonei „Mobilieji mokėjimai“ atiteko ne tik metų finansų paslaugos, bet ir pagrindinis – metų paslaugos apdovanojimas, skirtas už inovatyvų sprendimą –  „MoQ“ mobiliąją programėlę, skirtą momentiniam apmokėjimui už pirkinius telefonu. Šis inovatyvus sprendimas sulaukė didelio vartotojų dėmesioir sparčiai tapo populiariu, greitai keičiančiu įprastą mokėjimų kortelių būdą.

„Metų paslauga 2020“ renginio metu be apdovanojimų numatoma ir diskusija verslui aktualiais klausimais. Diskusijos tema bus paskelbta artimiausiu metu.

Praėjusių metų apdovanojimuose diskusijos metu buvo nagrinėjamos mokslo inovacijų ir verslo sąveikos. Kasmet aktualiomis temomis vykstančiose diskusijoje gimusios mintys ir idėjos įkvepia ir skatina kurti inovatyvias, pridėtinę vertę turinčias paslaugas, kartu kuriant konkurencingą verslo aplinką šalyje.

Kaip ir kiekvienais metais, „Metų paslauga“ dalyvius vertins,nominacijas teiks ir pranešimus skaitys kompetetingi ir ryškūs verslo, politikos, bei mokslo atstovai.

LVK kviečia teikti paraiškas ir dalyvauti konkurse, kad nuopelnus, bei pastangas, kuriais didžiuojamasi, pamatytų visa Lietuva!

Paraiškas teikti galite apsilankę: https://metupaslauga2020.lt/

Pasirinkus Jums tinkamiausią nominaciją tereikia užpildyti prašomus duomenis.

Renginį organizuoja:


Renginį remia:

Panašūs įrašai