Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) generaline direktore tapo Ineta Rizgelė. Jos kandidatūrai LVK Tarybos posėdyje buvo pritarta bendru sutarimu.

I. Rizgelė yra ilgametė LVK darbuotoja ir gerai pažįstamas veidas vienijamai verslo bendruomenei – nuo 2016 m. dirbo vyriausiąja patarėja politikos klausimais, 2020 m. laikinai vadovavo LVK direkcijai, o pastaruoju metu organizacijoje užėmė generalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas.

„Pastarieji metai verslui buvo kupini iššūkių ir kaip niekad išryškino verslo organizacijų bei verslo gebėjimo susitelkti svarbą efektyviam socialiniam dialogui“, – sakė generalinė direktorė I. Rizgelė. „Kartu su komanda sieksime ir toliau plėsti LVK bendruomenę bei stiprinti organizacijos administracinius pajėgumus, siekiant užtikrinti profesionalų, efektyvų ir modernų narių interesų atstovavimą“.

I. Rizgelė yra baigusi Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, kuriame apsigynė politikos mokslų bakalauro ir tarptautinių santykių magistro diplomus.

I. Rizgelė pareigas pradės eiti balandžio 19 d. ir pakeis iki šiol LVK direkcijai vadovavusią Eglę Radišauskienę.

Pagal LVK įstatus, LVK generalinį direktorių LVK Valdybos teikimu skiria ir atleidžia LVK Taryba.

Panašūs įrašai