Gegužės 4 d. Vilnius Tech park vyko Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) Kongresas. Renginyje buvo įteikti tradiciniai apdovanojimai išskirtiniais nuopelnais verslo bendruomenei ir Lietuvai pasižymėjusiems visuomenininkams, verslininkams ir valstybės pareigūnams. Pagrindinis LVK apdovanojimas – „Partnerystės lyderis“ šiemet buvo įteiktas Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei už politinę lyderystę ir asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos ekonomiką, partnerystės tarp valstybės institucijų ir verslo bendruomenės skatinimą.

Apdovanojimą „Atsakinga veikla“ pelnė Jonas Öhman už ilgametę organizacijos „Mėlyna Geltona“ veiklą ir paramos telkimą kariams, savanoriams ir teritorinės gynybos vienetams, kovojantiems už Ukrainos laisvę.  „Modernumo lyderiu“ šiemet išrinktas Lietuvos mokslą revoliuciją keliančiais atradimais garsinantis profesorius, mokslų daktaras Virginijus Šikšnys, o „Verslo balso“ titulą pelnė verslumo klausimais visuomenę ir jaunimą šviečiančios organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė. LVK „Bendrystės“ apdovanojimas šiemet skirtas Dariui Žakaičiui už informacinių technologijų bendruomenės telkimą bei paskatas rastis naujiems startuoliams ir vienaragiams.

Kongreso metu taip pat įteikti ir LVK „Garbės ženklai“, kuriais pagerbtos asmeninės iniciatyvos, prisidėjusios organizacijos stiprinimo, verslumo skatinimo ir verslo aplinkos gerinimo, socialinių klausimų sprendimo bei pagalbos Ukrainai.

Šiemet apdovanojimai įteikti buvusiam Ukrainos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Lietuvos Respublikoje Volodymyr Yatsenkivskyi; UAB Nord Play vadovui Laurynui Šeškui; Užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui; Socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei; Ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei; vienaragio „Nord Security“ įkūrėjams Tomui Okmanui  ir Eimantui Sabaliauskui; UAB Vento Nuovo ir LVK Tarybos nariui vadovui Šarūnui Frolenko; „TGS Baltics“ vyresniajai partnerei ir LVK Tarybos narei Eugenijai Sutkienei; Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos prezidentui Artūrui Bakšinskui; Vytauto Didžiojo universiteto mokslo prorektorei, profesorei Julijai Kiršienei; Mykolo Romerio universiteto rektorei profesorei, mokslų daktarei Ingai Žalėnienei; Akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ generaliniam direktoriui Michał Rudnicki; Klaipėdos LEZ generaliniui direktoriui Eimantui Kiudului; LR Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui; „Stiprūs Kartu“ iniciatyvos sumanytojui, Lietuvos Šaulių sąjungos Pelėdų būrio vadui Edmundui Jakilaičiui.

Lietuvos verslo konfederacija sveikina apdovanojimų laureatus ir dėkoja už jų indėlį kuriant Lietuvą.

Panašūs įrašai