Renginys jau įvykęs.

Socialinės atsakomybės tema tapo itin aktuali prasidėjus pandeminei situacijai, kadangi visuomenėje sukėlė nemažai klausimų: kaip elgtis įmonei nežinančiai ateities ar kaip padėti kitiems, kai patiems sunku? Todėl norėtume pakviesti Jus sudalyvauti mūsų rengiamoje apskritojo stalo diskusijoje – „Įmonės socialinė atsakomybė: iššūkiai ir galimybės šiuolaikinei organizacijai“. Nuotolinis renginys vyks lapkričio 4 d. 14:00 val,Microsoft TEAMS platformoje. Norintys dalyvauti galite registruotis čia: https://forms.gle/4Q89bt8EPWSfJ25b7

Renginio metu pristatysime mūsų atlikto tyrimo, atskleidžiančio darbuotojų  suvokimą apie įmonių socialinės atsakomybės svarbą duomenis bei kviesime diskutuoti, su kokiais didžiausias iššūkiais susiduria organizacijos, vystydamos socialinę atsakomybę bei ką ji reiškia darbuotojui. Plačiau apie tyrimą: atlikome dviejų dalių tyrimą. Pirmojoje dalyje atlikome kiekybinį tyrimą, kurio metu apklausėme organizacijų darbuotojus, su tikslu nustatyti  bendrąjį organizacijos supratimą apie įmonių socialinę atsakomybę (ĮSA). Antrojoje – tyrimo kokybinėje dalyje buvo apklausti vadovaujančias pareigas užimančių asmenų, dirbančių organizacijose, kurios rengia atsiskaitymus visuomenei už socialinę atsakomybę, su tikslu išgryninti socialinės atsakomybės suvokimą ir mastą. 

Diskusija rengiama įgyvendinant projektą Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondų lėšų.

Kiti renginiai